Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ferlach

V meste Ferlach (Rakúsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ferlach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ferlach

Ferienhaus Biene

9,6

Ferienhaus Biene

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Biene. Ferienhaus Biene is situated at 980 metres above sea level, 12 km from the centre of Ferlach in the Bodental Region and featuring a garden. Ubytovanie Ferienhaus Biene sa nachádza v meste Bodental 32 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Matheidl

8,6

Gasthaus Matheidl

Ubytovanie (Penzión) Gasthaus Matheidl. Family-run for over 50 years, Gasthaus Matheidl offers a quiet location at the edge of the forest, about a 10-minute walk from the centre of Ferlach,... Ubytovanie Gasthaus Matheidl sa nachádza v meste Karawankenzeile 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mostecky

8,6

Ferienwohnung Mostecky

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Mostecky. Located 49 km from Bad Kleinkirchheim, Ferienwohnung Mostecky offers pet-friendly accommodation in Ferlach. Ubytovanie Ferienwohnung Mostecky sa nachádza v meste Unterbergen 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Plasch

8,5

Gasthof Plasch

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Plasch. Penzión Gasthof Plasch sa nachádza v pokojnom prostredí uprostred pohoria Karawanken, len 5 minút chôdze od jazera Stausee Ferlach a ponúka skvelú kuchyňu... Ubytovanie Gasthof Plasch sa nachádza v meste Ressnig 17 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütte

8,2

Almhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almhütte. Almhütte is situated in Ferlach and offers barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 48 km from Velden am Wörthersee. Ubytovanie Almhütte sa nachádza v meste 129 Bodental (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abhau-Tage

8,1

Abhau-Tage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Abhau-Tage. Abhau-Tage is located in Ferlach and offers a restaurant and a terrace. The property is 17 km from Klagenfurt and free private parking is provided. Ubytovanie Abhau-Tage sa nachádza v meste Unterloibl 61 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Ella

Haus Ella

Ubytovanie (Apartmán) Haus Ella. Located in Oreinschnak, Haus Ella provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 47 km from Velden am Wörthersee. Ubytovanie Haus Ella sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Erika 1

Holiday home Erika 1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Erika 1. Holiday home Erika 1 is located in Ferlach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 17 km from Klagenfurt. Ubytovanie Holiday home Erika 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ferlach

Mesto Ferlach sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Ferlach.