Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ferndorf

V meste Ferndorf (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ferndorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ferndorf

Sonnwiesen Straße 1/85

9,8

Sonnwiesen Straße 1/85

Ubytovanie (Apartmán) Sonnwiesen Straße 1/85. Set in Ferndorf, Sonnwiesen Straße 1/85 offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 50 km from Kranjska Gora. Ubytovanie Sonnwiesen Straße 1/85 sa nachádza v meste Sonnwiesen Straße 1/85 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klammerhof

9,6

Klammerhof

Ubytovanie (Farma) Klammerhof. Set in Ferndorf, 39 km from Turracher Hohe, Klammerhof offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Klammerhof sa nachádza v meste Gschriet 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenrose Chalet

8,8

Alpenrose Chalet

Ubytovanie (Horská chata) Alpenrose Chalet. Alpenrose Chalet is situated in Ferndorf, a 16-minute drive from Spittal. Ubytovanie Alpenrose Chalet sa nachádza v meste Insberg 48 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 656 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fewo Martiner

Fewo Martiner

Ubytovanie (Apartmán) Fewo Martiner. Fewo Martiner is set in Ferndorf and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Fewo Martiner sa nachádza v meste Glanz 30 Nebengebäude (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ferndorf

Mesto Ferndorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Ferndorf.