Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fertőd

V meste Fertőd (Maďarsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fertőd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fertőd

Rókafalvi Vendégház

9,6

Rókafalvi Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Rókafalvi Vendégház. Rókafalvi Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, set in Fertőd, 1.2 km from Esterhazy Castle. Ubytovanie Rókafalvi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bo-Ni Vendégház

9,4

Bo-Ni Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bo-Ni Vendégház. Penzión Bo-Ni Vendégház sa nachádza v meste Fertőd, 2 km od zámku Esterházy vo Fertőde. Ubytovanie Bo-Ni Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ujvári Vendégház

9,2

Ujvári Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ujvári Vendégház. The Esterházy Castle in Fertőd is a 10-minute walk from the Ujvári Vendégház and 7 km from the thermal bath in Hegykő, offering a terrace, a garden with... Ubytovanie Ujvári Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kata Vendégház

9

Kata Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kata Vendégház. Kata Vendégház is located 15 minutes on foot from Fertőd-Esterházy Castle & Park, and offers self-catered apartments with free Wi-Fi. Ubytovanie Kata Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fertődi Kúria Vendégház

8,8

Fertődi Kúria Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fertődi Kúria Vendégház. Situated in Fertőd, 2.1 km from Esterhazy Castle, Fertődi Kúria Vendégház features accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytovanie Fertődi Kúria Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lászlófogadó

8,6

Lászlófogadó

Ubytovanie (Privát) Lászlófogadó. Ubytovacie zariadenie Lászlófogadó sa nachádza v meste Fertőd, 800 metrov od zámku Esterházy a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s... Ubytovanie Lászlófogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rábensteiner Panzió

8,5

Rábensteiner Panzió

Ubytovanie (Penzión) Rábensteiner Panzió. Penzión Rábensteiner sa nachádza v centre mesta Fertőd, hneď vedľa cyklistickej trasy Fertő. Ponúka izby s drevenými podlahami a káblovou TV. Ubytovanie Rábensteiner Panzió sa nachádza v meste Fertőd (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Hotel-Patonai Panzió

8,4

Hotel-Patonai Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel-Patonai Panzió. Ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od barokového Esterházyho hradu. Ponúka saunu, klimatizované izby s TV a raňajky každé ráno. Ubytovanie Hotel-Patonai Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Esztike Vendégház

6,9

Esztike Vendégház

Ubytovanie (Privát) Esztike Vendégház. Set in Fertőd, just 1.5 km from Esterhazy Castle, Esztike Vendégház offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Esztike Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Fertőd

Mesto Fertőd sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Fertőd.