Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fertőrákos

V meste Fertőrákos (Maďarsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fertőrákos

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fertőrákos

Brasch Apartman

9,7

Brasch Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Brasch Apartman. Brasch Apartman is located in Fertőrákos and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Brasch Apartman sa nachádza v meste Fertőrákos (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vad-Virág Vendégház

9,7

Vad-Virág Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vad-Virág Vendégház. Located in Fertőrákos, Vad-Virág Vendégház offers a garden. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Vad-Virág Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szűts Panzió

9,5

Szűts Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szűts Panzió. Ubytovacie zariadenie Szűts Panzió sa nachádza v tichej časti obce Fertőrákos, 600 metrov od zámku a 5 minút jazdy od jazera Fertő. Ubytovanie Szűts Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöldike Kemencés Vendégház

9,4

Zöldike Kemencés Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zöldike Kemencés Vendégház. Located in Fertőrákos, Zöldike Kemencés Vendégház has a garden. Free WiFi is available. Ubytovanie Zöldike Kemencés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Huber Panzió és Vendégház

9,4

Huber Panzió és Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Huber Panzió és Vendégház. Set in Fertőrákos in the wine region of Sopron, 1 km from Lake Fertő, Huber Panzió és Vendégház features a rustic-style restaurant and a garden with a... Ubytovanie Huber Panzió és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Madárlátta Vendégház

9,3

Madárlátta Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Madárlátta Vendégház. Set in Fertőrákos, Madárlátta Vendégház features free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Madárlátta Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szitakötő Panzió

9,3

Szitakötő Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szitakötő Panzió. Located in Fertőrákos, 44 km from Parndorf, Szitakötő Panzió provides a shared lounge and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Szitakötő Panzió sa nachádza v meste Fertőrákos (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Várfal Vendégház

9,3

Várfal Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Várfal Vendégház. Set in Fertőrákos, Várfal Vendégház offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Várfal Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piknik Apartmant

9,2

Piknik Apartmant

Ubytovanie (Apartmán) Piknik Apartmant. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Piknik Apartmant is situated in Fertőrákos. Ubytovanie Piknik Apartmant sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szentesi Panzió

9,2

Szentesi Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szentesi Panzió. Set in Fertőrákos, 44 km from Parndorf, Szentesi Panzió offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Szentesi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horváth Ház Panzió

9,2

Horváth Ház Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Horváth Ház Panzió. Penzión Horváth Ház sa nachádza v obci Fertőrákos, 3 km od jazera Fertő. Ubytovanie Horváth Ház Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyugalom és titkok szigete...

9,1

Nyugalom és titkok szigete...

Ubytovanie (Apartmán) Nyugalom és titkok szigete.... Nyugalom és titkok szigete... Is located in Fertőrákos. The apartment features garden views and is 43 km from Parndorf. Ubytovanie Nyugalom és titkok szigete... sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marika panzió

7,8

Marika panzió

Ubytovanie (Vidiecky dom) Marika panzió. Located in Fertőrákos, 45 km from Parndorf, Marika panzió provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Marika panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piknik Studio

Piknik Studio

Ubytovanie (Apartmán) Piknik Studio. Piknik Studio is located in Fertőrákos and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Piknik Studio sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Ölyv

Ölyv

Ubytovanie (Apartmán) Ölyv. Situated in Fertőrákos in the Gyor-Moson-Sopron region, Ölyv features a terrace and garden views. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Ölyv sa nachádza v meste Fertőrákos (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ráspi Panzió és Borászat

Ráspi Panzió és Borászat

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ráspi Panzió és Borászat. Offering a garden, Ráspi Panzió és Borászat features accommodation in Fertőrákos. A à la carte breakfast is available daily at the bed and breakfast. Ubytovanie Ráspi Panzió és Borászat sa nachádza v meste Fertőrákos (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kőfejtő háza

Kőfejtő háza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kőfejtő háza. Kőfejtő háza is situated in Fertőrákos and offers a garden and a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Kőfejtő háza sa nachádza v meste Fertőrákos (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Dome am Neusiedlersee

Glamping Dome am Neusiedlersee

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Dome am Neusiedlersee. Situated in Fertőrákos, Glamping Dome am Neusiedlersee offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Glamping Dome am Neusiedlersee sa nachádza v meste Fertőrákos (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Ubytovanie v meste Fertőrákos

Mesto Fertőrákos sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Fertőrákos.