Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fiľakovo

V meste Fiľakovo (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fiľakovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fiľakovo

Byt vo Fiľakove

9,2

Byt vo Fiľakove

Ubytovanie (Apartmán) Byt vo Fiľakove. Byt vo Fiľakove sa nachádza v meste Fiľakovo, 36 km od Dolnej Strehovej a ponúka reštauráciu a výhľad na mesto. Ubytovanie Byt vo Fiľakove sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

PENZIÓN BEBEK

8,5

PENZIÓN BEBEK

Ubytovanie (Penzión) PENZIÓN BEBEK. PENZIÓN BEBEK sa nachádza v obci Fiľakovo a hosťom ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie PENZIÓN BEBEK sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie PENZIÓN BEBEK má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión PENZIÓN BEBEK momentálne evidujeme 122 recenzií.

Privát Ľubica

Privát Ľubica

Ubytovanie (Privát) Privát Ľubica. Privát Ľubica so záhradou a spoločnou kuchyňou sa nachádza vo Fiľakove, ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a službu organizácie výletov. Ubytovanie Privát Ľubica sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Privát Privát Ľubica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Castle Hill

Castle Hill

Ubytovanie (Apartmány) Castle Hill. Providing a garden, Castle Hill offers accommodation in Fiľakovo. Free WiFi is provided. Mátraszentimre is 41 km from the apartment. Ubytovanie Castle Hill sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Luxus Resort - Zupko

Luxus Resort - Zupko

Ubytovanie (Vila) Luxus Resort - Zupko. Located in Fiľakovo, Luxus Resort - Zupko provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytovanie Luxus Resort - Zupko sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Fiľakovo

Mesto Fiľakovo sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Fiľakovo.