Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fiľakovo

V meste Fiľakovo (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fiľakovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fiľakovo

Byt vo Fiľakove

9,2

Byt vo Fiľakove

Ubytovanie (Apartmán) Byt vo Fiľakove. Byt vo Fiľakove sa nachádza v meste Fiľakovo, 36 km od Dolnej Strehovej a ponúka reštauráciu a výhľad na mesto. Ubytovanie Byt vo Fiľakove sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PENZIÓN BEBEK

8,5

PENZIÓN BEBEK

Ubytovanie (Penzión) PENZIÓN BEBEK. PENZIÓN BEBEK sa nachádza v obci Fiľakovo a hosťom ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie PENZIÓN BEBEK sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PENZIÓN BEBEK má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión PENZIÓN BEBEK momentálne evidujeme 122 recenzií.

Castle Hill

6,2

Castle Hill

Ubytovanie (Apartmány) Castle Hill. Ubytovacie zariadenie Castle Hill sa nachádza vo Fiľakove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Súčasťou apartmánu je terasa. Ubytovanie Castle Hill sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Privát Ľubica

Privát Ľubica

Ubytovanie (Privát) Privát Ľubica. Privát Ľubica so záhradou a spoločnou kuchyňou sa nachádza vo Fiľakove, ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a službu organizácie výletov. Ubytovanie Privát Ľubica sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Privát Ľubica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Castle Hill

Castle Hill

Ubytovanie (Apartmány) Castle Hill. Providing a garden, Castle Hill offers accommodation in Fiľakovo. Free WiFi is provided. Mátraszentimre is 41 km from the apartment. Ubytovanie Castle Hill sa nachádza v meste Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Fiľakovo

Mesto Fiľakovo sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Fiľakovo.