Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Flattnitz

V meste Flattnitz (Rakúsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Flattnitz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Flattnitz

Ferienhaus Flattnitz

10

Ferienhaus Flattnitz

Ubytovanie (Horská chata) Ferienhaus Flattnitz. Ferienhaus Flattnitz is situated in Flattnitz. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Ferienhaus Flattnitz sa nachádza v meste 197 Flattnitz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mariet

9,8

Haus Mariet

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Mariet. Haus Mariet je dovolenkový dom a nachádza sa v obci Flattnitz v regióne Korutánsko, 48 km od strediska Obertauern. Hostia môžu navštíviť terasu. Ubytovanie Haus Mariet sa nachádza v meste Flattnitz 37 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütte-Flattnitz

9,7

Almhütte-Flattnitz

Ubytovanie (Horská chata) Almhütte-Flattnitz. Offering a barbecue, a balcony and sauna, Almhütte-Flattnitz is set in Flattnitz. The accommodation features a Finnish sauna. Ubytovanie Almhütte-Flattnitz sa nachádza v meste Hüttendorf 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhaus Flattnitz

9,7

Almhaus Flattnitz

Ubytovanie (Chata v prírode) Almhaus Flattnitz. Set in Flattnitz, this holiday home features a garden with a barbecue and a terrace. Ubytovanie Almhaus Flattnitz sa nachádza v meste Hüttendorf 22 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Auszeithütte

9,7

Auszeithütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Auszeithütte. Offering free WiFi and mountain views, Auszeithütte is a self-catering accommodation situated in Flattnitz. This holiday home provides barbecue facilities. Ubytovanie Auszeithütte sa nachádza v meste 269 Flattnitz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hüttentraum Flattnitz

9,5

Hüttentraum Flattnitz

Ubytovanie (Horské chaty) Hüttentraum Flattnitz. Hüttentraum Flattnitz is located in Flattnitz. The accommodation will provide you with a TV and a terrace. Ubytovanie Hüttentraum Flattnitz sa nachádza v meste Hüttendorf 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Schäfer

Ferienhaus Schäfer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Schäfer. Located in Flattnitz in the Carinthia region, Ferienhaus Schäfer provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a... Ubytovanie Ferienhaus Schäfer sa nachádza v meste 30 Flattnitz (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Flattnitz

Mesto Flattnitz sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Flattnitz.