Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Fliess

V meste Fliess (Rakúsko) máme celkom 33 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fliess

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fliess

Haus Wieder

9,8

Haus Wieder

Ubytovanie (Apartmán) Haus Wieder. Haus Wieder is located in Fliess, 6 km from Venet Süd and 6 km from Schöngampbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Haus Wieder sa nachádza v meste dorf 34 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenhang Boutique-Apartments

9,6

Sonnenhang Boutique-Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sonnenhang Boutique-Apartments. Quietly situated 2 km from the village of Fliess and 3 km from the town of Landeck and the Venet Ski Resort, Sonnenhang Boutique-Apartments features a... Ubytovanie Sonnenhang Boutique-Apartments sa nachádza v meste Eichholz 352 a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Muehlbach

9,6

Apartment Muehlbach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Muehlbach. Featuring a garden, Apartment Muehlbach features accommodation in Fliess with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartment Muehlbach sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Fassern

9,5

Apart Fassern

Ubytovanie (Apartmán) Apart Fassern. Boasting mountain views, Apart Fassern provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Schöngampbahn. Ubytovanie Apart Fassern sa nachádza v meste Niedergallmigg 20 a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chasa Chalur

9,3

Chasa Chalur

Ubytovanie (Apartmány) Chasa Chalur. Chasa Chalur ponúka ubytovanie v meste Fliess, 20 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytovanie Chasa Chalur sa nachádza v meste Dorf 181a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kathrein

8,9

Haus Kathrein

Ubytovanie (Apartmán) Haus Kathrein. Boasting mountain views, Haus Kathrein provides accommodation with a balcony and a kettle, around 9 km from Venet Süd. Ubytovanie Haus Kathrein sa nachádza v meste 298 Eichholz (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonnenblick

8,5

Apartment Sonnenblick

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonnenblick. Located in Fliess, just 6 km from Venet Süd, Apartment Sonnenblick provides accommodation with barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Sonnenblick sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Europa Pension Tirol

8,5

Europa Pension Tirol

Ubytovanie (Penzión) Europa Pension Tirol. Penzión Europa Tirol sa nachádza na tichom mieste v centre obce Fliess, 3 minúty chôdze od obchodov a reštaurácií. Ubytovanie Europa Pension Tirol sa nachádza v meste Dorf 45 a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Heidi

8,5

Ferienhaus Heidi

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Heidi. Ferienhaus Heidi features garden views, free WiFi and free private parking, located in Piller. Ubytovanie Ferienhaus Heidi sa nachádza v meste 19 Piller Landesstrasse (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramahotel Fliesserhof

8,4

Panoramahotel Fliesserhof

Ubytovanie (Hotel) Panoramahotel Fliesserhof. Set on a hillside in the Naturparkregion Kaunergrat Region, Panoramahotel Fliesserhof is quietly located in Fliess, offering an indoor pool and a... Ubytovanie Panoramahotel Fliesserhof sa nachádza v meste Dorf 174 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fliess Apartment

8,2

Fliess Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Fliess Apartment. Apartmán sa nachádza v meste Fliess. K dispozícii v ňom máte balkón a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Fliess Apartment sa nachádza v meste Dorf 144 Top 12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Traube

7,6

Hotel Traube

Ubytovanie (Hotel) Hotel Traube. Located in the centre of Fliess in the Upper Inn Valley, Hotel Traube offers a spa area and a restaurant serving Tyrolean and international cuisine. Ubytovanie Hotel Traube sa nachádza v meste Dorf 45 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohnung Niedermontani 204S

Wohnung Niedermontani 204S

Ubytovanie (Apartmán) Wohnung Niedermontani 204S. Wohnung Niedermontani 204S is located in Fliess, 8 km from Schöngampbahn and 11 km from Almbahn, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Wohnung Niedermontani 204S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sägehof

Sägehof

Ubytovanie (Apartmány) Sägehof. Located in Fliess in the Tyrol region and Venet Süd reachable within 6 km, Sägehof provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free... Ubytovanie Sägehof sa nachádza v meste Dorf 84 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hofstätter Ferienwohnung

Hofstätter Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Hofstätter Ferienwohnung. Set 9 km from Almbahn and 20 km from Zwölferbahn, Hofstätter Ferienwohnung offers accommodation located in Fliess. Ubytovanie Hofstätter Ferienwohnung sa nachádza v meste Dorf 107 a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jagdhaus 215S

Jagdhaus 215S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jagdhaus 215S. Jagdhaus 215S is situated in Fliess, 8 km from Schöngampbahn, 11 km from Almbahn, and 22 km from Zwölferbahn. Ubytovanie Jagdhaus 215S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Leni 151S

Haus Leni 151S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Leni 151S. Located in Fliess in the Tyrol region, Haus Leni 151S features a balcony. Ubytovanie Haus Leni 151S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Leni 150S

Haus Leni 150S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Leni 150S. Situated 7 km from Schöngampbahn, 10 km from Almbahn and 21 km from Zwölferbahn, Haus Leni 150S features accommodation set in Fliess. Ubytovanie Haus Leni 150S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus File

Landhaus File

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus File. Offering free WiFi and mountain views, Landhaus File is an accommodation situated in Fliess. Ubytovanie Landhaus File sa nachádza v meste Darre 108 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Fliess 120S

Haus Fliess 120S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Fliess 120S. Haus Fliess 120S in Fliess offers accommodation with free WiFi, 6 km from Venet Süd, 7 km from Schöngampbahn and 10 km from Almbahn. Ubytovanie Haus Fliess 120S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Fliess

Mesto Fliess sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a ubytovanie v meste Fliess.