Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Foli

V meste Foli (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Foli

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Foli

Robinson Accommodation Freedom

9,3

Robinson Accommodation Freedom

Ubytovanie (Dovolenkový park) Robinson Accommodation Freedom. Ubytovacie zariadenie Robinson Accommodation Freedom je obklopené lesom a ponúka výhľad do záhrady, stany a bezplatné parkovisko. Ubytovanie Robinson Accommodation Freedom sa nachádza v meste Foli (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valada

Apartment Valada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valada. Set in Foli in the Istria region, Apartment Valada has a terrace. Ubytovanie Apartment Valada sa nachádza v meste Foli (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Foli 1731

House Foli 1731

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Foli 1731. Situated in Foli in the Istria region, House Foli 1731 has a terrace. Ubytovanie House Foli 1731 sa nachádza v meste Foli (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dino

Holiday Home Dino

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dino. Set in Foli, Holiday Home Dino offers a private pool. Ubytovanie Holiday Home Dino sa nachádza v meste Foli (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 363 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Foli

Casa Foli

Ubytovanie (Vila) Casa Foli. Boasting accommodation with a private pool, Casa Foli is set in Foli. Ubytovanie Casa Foli sa nachádza v meste Foli (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 352 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Folici with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Amazing home in Folici with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Folici with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Amazing home in Folici with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms is located in Foli. Ubytovanie Amazing home in Folici with Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms sa nachádza v meste Foli (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 283 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Foli

Mesto Foli sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Foli.