Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fonyód

V meste Fonyód (Maďarsko) máme celkom 179 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fonyód

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fonyód

Apartment Altorjai

10

Apartment Altorjai

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Altorjai. Featuring garden views, Apartment Altorjai offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Apartment Altorjai sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stay at the Gamaufs' Residence

10

Stay at the Gamaufs' Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stay at the Gamaufs' Residence. Stay at the Gamaufs' Residence is set in Fonyód and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Stay at the Gamaufs' Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sirály Apartman Fonyód

10

Sirály Apartman Fonyód

Ubytovanie (Apartmán) Sirály Apartman Fonyód. Set in Fonyód, just 2.2 km from Szent Istvan Chapel, Sirály Apartman Fonyód offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytovanie Sirály Apartman Fonyód sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strand apartman

9,9

Strand apartman

Ubytovanie (Apartmán) Strand apartman. Situated in Fonyód, within 200 metres of Szent Istvan Chapel, Strand apartman offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Strand apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Part Apartman

9,8

Part Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Part Apartman. Located in Fonyód, on the shore of Lake Balaton, the stylish Part Apartman offers a private beach area and a furnished terrace. Ubytovanie Part Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Roses Apartman

9,8

Roses Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Roses Apartman. Located in Fonyód, Roses Apartman provides accommodation with a patio and free WiFi. Set 600 metres from Szent Istvan Chapel, the property offers a... Ubytovanie Roses Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ylex

9,7

Villa Ylex

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ylex. Penzión Villa Ylex sa nachádza v blízkosti mesta Fonyód, približne 300 metrov od pláže pri jazere Balaton. Ubytovanie Villa Ylex sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Judit's Guest House

9,6

Judit's Guest House

Ubytovanie (Apartmán) Judit's Guest House. Located in Fonyod, a 15-minute walk from the beach at Lake Balaton, Judit's Guest House features a garden with barbecue facilities and children's... Ubytovanie Judit's Guest House sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hilltop Apartments

9,6

Hilltop Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Hilltop Apartments. Apartmány Hilltop ponúkajú ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením a kuchyňou v meste Fonyód. Ubytovanie Hilltop Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kék Kuckó Vendégház

9,5

Kék Kuckó Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kék Kuckó Vendégház. Situated in Fonyód in the Somogy region, Kék Kuckó Vendégház has a patio and garden views. Set 2. Ubytovanie Kék Kuckó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

MG Apartmanház

9,5

MG Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) MG Apartmanház. Located in Fonyód in the Somogy region and Szent Istvan Chapel reachable within 2. Ubytovanie MG Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Olivér 22 Apartman

9,5

Olivér 22 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Olivér 22 Apartman. Situated in Fonyód in the Somogy region, Olivér 22 Apartman features a garden. Ubytovanie Olivér 22 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ibolya Apartmanok

9,4

Ibolya Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Ibolya Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Ibolya Apartmanok sa nachádza v meste Fonyód v oblasti Somogy, 2,3 km od kaplnky sv. Ivana. Ubytovanie Ibolya Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jaja Apartman

9,4

Jaja Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Jaja Apartman. Located in Fonyód in the Somogy region and Szent Istvan Chapel reachable within less than 1 km, Jaja Apartman provides accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Jaja Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Király Apartman

9,3

Király Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Király Apartman. Set in Fonyód, Király Apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Király Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kamilla Apartman

9,3

Kamilla Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kamilla Apartman. Set 750 metres from Lake Balaton and the nearest public beach in Fonyód, Kamilla Apartman offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Kamilla Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyöngy Villa

9,3

Gyöngy Villa

Ubytovanie (Apartmán) Gyöngy Villa. Located in Fonyód, 3.7 km from Szent Istvan Chapel, Gyöngy Villa provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Gyöngy Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fonyód Kaposvári Társasüdülő

9,2

Fonyód Kaposvári Társasüdülő

Ubytovanie (Apartmán) Fonyód Kaposvári Társasüdülő. Set in Fonyód, just 2 km from Szent Istvan Chapel, Fonyód Kaposvári Társasüdülő offers beachfront accommodation with a garden, water sports facilities and... Ubytovanie Fonyód Kaposvári Társasüdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Parton Villa Apartments

9,2

Parton Villa Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Parton Villa Apartments. Boasting garden views, Parton Villa Apartments features accommodation with a garden, a private beach area and water sports facilities, around 3. Ubytovanie Parton Villa Apartments sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Csocsó Nyaralóház

9

Csocsó Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csocsó Nyaralóház. Featuring garden views, Csocsó Nyaralóház features accommodation with a garden and a patio, around 2.1 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Csocsó Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Éva Apartman

9

Éva Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Éva Apartman. Located just 3.7 km from Szent Istvan Chapel, Éva Apartman provides accommodation in Fonyód with access to a restaurant, a garden, as well as a 24-hour... Ubytovanie Éva Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traumblick Appartement am Balaton

9

Traumblick Appartement am Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Traumblick Appartement am Balaton. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Traumblick Appartement am Balaton provides accommodation in Fonyód with free WiFi and garden views. Ubytovanie Traumblick Appartement am Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Király Nyaraló

8,9

Király Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Király Nyaraló. Situated just 2.8 km from Szent Istvan Chapel, Király Nyaraló features accommodation in Fonyód with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytovanie Király Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fonyód Beach Apartment

8,9

Fonyód Beach Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Fonyód Beach Apartment. Located 1.1 km from Szent Istvan Chapel, Fonyód Beach Apartment offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a private beach area. Ubytovanie Fonyód Beach Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Club és Panzió

8,7

Napsugár Club és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Napsugár Club és Panzió. Ubytovacie zariadenie Napsugár Camping és Panzió sa nachádza 2,8 km od kaplnky Szenta Istvána a ponúka záhradu, spoločný salónik a klimatizované ubytovacie... Ubytovanie Napsugár Club és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luca-lak

7,6

Luca-lak

Ubytovanie (Apartmán) Luca-lak. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Luca-lak is situated in Fonyód. Ubytovanie Luca-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Béke Apartman2

7,4

Béke Apartman2

Ubytovanie (Apartmán) Béke Apartman2. Béke Apartman2 is situated in Fonyód, 500 metres from Szent Istvan Chapel, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Béke Apartman2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fonyódi partilak

7,4

Fonyódi partilak

Ubytovanie (Apartmán) Fonyódi partilak. Featuring lake views, Fonyódi partilak provides accommodation with a garden, a private beach area and barbecue facilities, around 4. Ubytovanie Fonyódi partilak sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Béke Stúdió Apartman

7,4

Béke Stúdió Apartman

Ubytovanie (Vidiecky dom) Béke Stúdió Apartman. Set in Fonyód, just 500 metres from Szent Istvan Chapel, Béke Stúdió Apartman offers accommodation with free WiFi. A flat-screen TV is offered. Ubytovanie Béke Stúdió Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Vendégház Fonyód

6,2

Balaton Vendégház Fonyód

Ubytovanie (Penzión) Balaton Vendégház Fonyód. Ubytovacie zariadenie Balaton Vendégház Fonyód sa nachádza v meste Fonyód, len 50 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Balaton Vendégház Fonyód sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Balaton Fonyód

6,1

Hotel Balaton Fonyód

Ubytovanie (Hotel) Hotel Balaton Fonyód. Trojhviezdičkový hotel Balaton Fonyód sa nachádza 250 metrov od pláží jazera Balaton v dovolenkovom rezorte Fonyód. Ubytovanie Hotel Balaton Fonyód sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liget Apartman

Liget Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liget Apartman. Boasting pool views, Liget Apartman offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.8 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Liget Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Tengerészlak

Tengerészlak

Ubytovanie (Apartmán) Tengerészlak. Located in Fonyód, 2 km from Szent Istvan Chapel, Tengerészlak provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Tengerészlak sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Fonyód w/ WiFi and 2 Bedrooms

Stunning home in Fonyód w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Fonyód w/ WiFi and 2 Bedrooms. Offering free WiFi and free private parking, Stunning home in Fonyód w/ WiFi and 2 Bedrooms is situated in Fonyód, just 1.1 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Stunning home in Fonyód w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rezeda Apartman

Rezeda Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rezeda Apartman. Boasting lake views, Rezeda Apartman offers accommodation with a private beach area, around 1.6 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Rezeda Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Fonyod/Balaton 18594

Apartment in Fonyod/Balaton 18594

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Fonyod/Balaton 18594. Apartment in Fonyod/Balaton 18594 offers accommodation in Fonyód, 300 metres from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Apartment in Fonyod/Balaton 18594 sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Fonyod/Balaton 18580

Apartment in Fonyod/Balaton 18580

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Fonyod/Balaton 18580. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Fonyod/Balaton 18580 is set in Fonyód, just 1.3 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Apartment in Fonyod/Balaton 18580 sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Bástya u-Fonyód

Holiday home Bástya u-Fonyód

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bástya u-Fonyód. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home Bástya u-Fonyód is situated in Fonyód, within just 1.7 km of Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Holiday home Bástya u-Fonyód sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Fonyod/Balaton 36989

Holiday home in Fonyod/Balaton 36989

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Fonyod/Balaton 36989. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Fonyod/Balaton 36989 is set in Fonyód, just 1.1 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Holiday home in Fonyod/Balaton 36989 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Fonyod/Balaton 18591

Holiday home in Fonyod/Balaton 18591

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Fonyod/Balaton 18591. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Fonyod/Balaton 18591 is situated in Fonyód, just 1.2 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Holiday home in Fonyod/Balaton 18591 sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Exclusive Beachfront Home

Exclusive Beachfront Home

Ubytovanie (Vila) Exclusive Beachfront Home. Boasting lake views, Exclusive Beachfront Home features accommodation with a garden, around 2.1 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Exclusive Beachfront Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugar Apartment

Napsugar Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napsugar Apartment. This private guest accommodation is situated in the centre of Fonyód, 500 metres from the southern beachshore of Balaton Lake. Ubytovanie Napsugar Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Béke Apartman

Béke Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Béke Apartman. Set in Fonyód, just 500 metres from Szent Istvan Chapel, Béke Apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Béke Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Fonyod/Balaton 33191

Studio in Fonyod/Balaton 33191

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Fonyod/Balaton 33191. Studio in Fonyod/Balaton 33191 is set in Fonyód. The accommodation is 2 km from Szent Istvan Chapel, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Studio in Fonyod/Balaton 33191 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hanga

Hanga

Ubytovanie (Apartmán) Hanga. Boasting garden views, Hanga features accommodation with a terrace and a coffee machine, around less than 1 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Hanga sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni naplemente panoráma ház

Balatoni naplemente panoráma ház

Ubytovanie (Apartmán) Balatoni naplemente panoráma ház. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Balatoni naplemente panoráma ház is set in Fonyód. It is situated 2. Ubytovanie Balatoni naplemente panoráma ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 384 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Fonyod/Balaton 18601

Apartment in Fonyod/Balaton 18601

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Fonyod/Balaton 18601. Apartment in Fonyod/Balaton 18601 is a property located in Fonyód near Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Apartment in Fonyod/Balaton 18601 sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Fonyod/Balaton 18586

Apartment in Fonyod/Balaton 18586

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Fonyod/Balaton 18586. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Fonyod/Balaton 18586 is located in Fonyód, just 1.4 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Apartment in Fonyod/Balaton 18586 sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Fonyod/Balaton 18583

Apartment in Fonyod/Balaton 18583

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Fonyod/Balaton 18583. Apartment in Fonyod/Balaton 18583 is situated in Fonyód. Featuring complimentary private parking, the apartment is 2.4 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Apartment in Fonyod/Balaton 18583 sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Fonyod/Balaton 34961

Apartment in Fonyod/Balaton 34961

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment in Fonyod/Balaton 34961. Apartment in Fonyod/Balaton 34961 is set in Fonyód. Offering free private parking, the holiday home is 3 km from Szent Istvan Chapel. Ubytovanie Apartment in Fonyod/Balaton 34961 sa nachádza v meste Fonyód (Maďarsko - Somogy).

Apartment Fonyód *LXXXVIII *

Apartment Fonyód *LXXXVIII *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fonyód *LXXXVIII *. Apartment Fonyód *LXXXVIII * is located in Ordacsehi. The property is 47 km from Balatonfüred and free private parking is provided. Ubytovanie Apartment Fonyód *LXXXVIII * sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Ubytovanie v meste Fonyód

Mesto Fonyód sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 179 hotelov a ubytovanie v meste Fonyód.