Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fryšták

V meste Fryšták (Česká republika) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Fryšták

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Fryšták

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

9,8

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Ubytovanie (Vily) Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories. Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories sa nachádza na okraji mesta Fryšták, neďaleko lúky a lesa. Ubytovanie Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories sa nachádza v meste Fryšták (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vily Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories momentálne evidujeme 13 recenzií.

Hotel 66

Hotel 66

Ubytovanie (Hotel) Hotel 66. Hotel 66 in Fryšták features a bar and a garden. Among the facilities at this property are a 24-hour front desk and room service, along with free WiFi... Ubytovanie Hotel 66 sa nachádza v meste Fryšták (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Fryšták

Mesto Fryšták sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Fryšták.