Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gaćelezi

V meste Gaćelezi (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gaćelezi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gaćelezi

Apartmani Stipe

9,9

Apartmani Stipe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Stipe. Apartmány Stipe sa nachádzajú v obci Gaćelezi. Ponúkajú gril, záhradu, terasu, bowlingovú dráhu a šípky. Ubytovanie Apartmani Stipe sa nachádza v meste Gaćelezi (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa JULIJA

Villa JULIJA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa JULIJA. Located in Gaćelezi in the Sibenik-Knin County region, Villa JULIJA has a terrace. Ubytovanie Villa JULIJA sa nachádza v meste Gaćelezi (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Julija

Holiday Home Julija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Julija. Featuring accommodation with a terrace, Holiday Home Julija is set in Gaćelezi. Guests can go for a swim in the private pool and enjoy the free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Julija sa nachádza v meste Gaćelezi (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Modern Relaxing Villa in Zaton

Modern Relaxing Villa in Zaton

Ubytovanie (Vila) Modern Relaxing Villa in Zaton. Modern Relaxing Villa in Zaton is located in Gaćelezi and offers a fitness centre, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Modern Relaxing Villa in Zaton sa nachádza v meste Gaćelezi (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Julija

Villa Julija

Ubytovanie (Vila) Villa Julija. Villa Julija is located in Gaćelezi and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Julija sa nachádza v meste Gaćelezi (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ubytovanie v meste Gaćelezi

Mesto Gaćelezi sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Gaćelezi.