Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gaimberg

V meste Gaimberg (Rakúsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gaimberg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gaimberg

Pension Gaimberg

9,7

Pension Gaimberg

Ubytovanie (Apartmány) Pension Gaimberg. Located on a south-facing hillside just 900 metres from the Zettersfeld Ski Area and 1,500 metres from the centre of Lienz, Pension Gaimberg offers a... Ubytovanie Pension Gaimberg sa nachádza v meste Obergaimberg 17 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Holunderhof

9,4

Hotel Holunderhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel Holunderhof. Hotel Holunderhof, prístupný z neďalekej lanovky Zettersfeld na lyžiach a vzdialený 1 km od centra Linzu, ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a... Ubytovanie Hotel Holunderhof sa nachádza v meste Zettersfeldstraße 36 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Kollnighof

Ferienwohnung Kollnighof

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Kollnighof. Featuring garden views, Ferienwohnung Kollnighof provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.1 km from Faschingalmlift. Ubytovanie Ferienwohnung Kollnighof sa nachádza v meste Obergaimberg 45 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Sonnrasthütte

Chalet Sonnrasthütte

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Sonnrasthütte. Chalet Sonnrasthütte, a property with a terrace, is situated in Lienz, 3.6 km from Zettersfeldbahn, 3. Ubytovanie Chalet Sonnrasthütte sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Gaimberg

Mesto Gaimberg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Gaimberg.