Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gajana

V meste Gajana (Chorvátsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gajana

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gajana

Stone Luxury Villa

9,8

Stone Luxury Villa

Ubytovanie (Vila) Stone Luxury Villa. Ubytovanie Stone Luxury Villa s výhľadom na bazén sa nachádza v Gajane a ponúka ubytovanie so záhradou a vonkajším bazénom. Ubytovanie Stone Luxury Villa sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 438 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Danica

9,6

Apartmani Danica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Danica. Ubytovacie zariadenie Apartmani Danica sa nachádza v meste Vodnjan, 46 km od mesta Rabac. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Danica sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hermione

Villa Hermione

Ubytovanie (Vila) Villa Hermione. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Hermione is located in Gajana. Ubytovanie Villa Hermione sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 294 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Gajana

Three-Bedroom Holiday Home in Gajana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Gajana. Three-Bedroom Holiday Home in Gajana is set in Gajana and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Gajana sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Golubovo

Villa Golubovo

Ubytovanie (Vila) Villa Golubovo. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Golubovo is located in Gajana. Ubytovanie Villa Golubovo sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gajana Croatia

Apartment Gajana Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gajana Croatia. Featuring barbecue facilities, Apartment Gajana Croatia features accommodation in Gajana with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Gajana Croatia sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Emily with a pool

Holiday house Emily with a pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Emily with a pool. Located in Gajana, Holiday house Emily with a pool provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday house Emily with a pool sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria).

Awesome apartment in Gajana w/ 1 Bedrooms

Awesome apartment in Gajana w/ 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Gajana w/ 1 Bedrooms. Awesome apartment in Gajana w/ 1 Bedrooms is situated in Gajana and offers barbecue facilities. Ubytovanie Awesome apartment in Gajana w/ 1 Bedrooms sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Rosa

Vila Rosa

Ubytovanie (Vila) Vila Rosa. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Rosa is located in Gajana. Ubytovanie Vila Rosa sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quaint Holiday Home in Vodnjan with Private Swimming Pool

Quaint Holiday Home in Vodnjan with Private Swimming Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Quaint Holiday Home in Vodnjan with Private Swimming Pool. Situated in Gajana, Quaint Holiday Home in Vodnjan with Private Swimming Pool features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Quaint Holiday Home in Vodnjan with Private Swimming Pool sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Gajana Gajana

Holiday home Gajana Gajana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gajana Gajana. Situated in Gajana, Holiday home Gajana Gajana provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 23 km from Pula. Ubytovanie Holiday home Gajana Gajana sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria).

Villa Serenity

Villa Serenity

Ubytovanie (Vila) Villa Serenity. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Villa Serenity is located in Gajana. Ubytovanie Villa Serenity sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lavanda

Villa Lavanda

Ubytovanie (Vila) Villa Lavanda. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Villa Lavanda offers accommodation in Gajana with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Lavanda sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Gajana Cr

Holiday home Gajana Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gajana Cr. Holiday home Gajana Cr is set in Gajana and offers barbecue facilities. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday home Gajana Cr sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa F

Villa F

Ubytovanie (Vila) Villa F. Vila F sa nachádza v meste Gajana a ponúka záhradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Vila pozostáva z 1 samostatnej spálne, 3 kúpeľní a obývacej izby. Ubytovanie Villa F sa nachádza v meste Gajana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gajana

Mesto Gajana sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Gajana.