Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Gallizien

V meste Gallizien (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gallizien

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gallizien

Ferienhaus Kaiser

Ferienhaus Kaiser

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Kaiser. Featuring accommodation with a private pool, river view and a patio, Ferienhaus Kaiser is located in Gallizien. Ubytovanie Ferienhaus Kaiser sa nachádza v meste Unterkrain 27 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kaiser

Ferienwohnungen Kaiser

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kaiser. Boasting an outdoor pool and an indoor swimming pool, Ferienwohnungen Kaiser offers accommodation set in Gallizien, 42 km from Pörtschach am Wörthersee. Ubytovanie Ferienwohnungen Kaiser sa nachádza v meste Unterkrain 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pacher

Apartment Pacher

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pacher. Located in Gallizien in the Carinthia region, Apartment Pacher has a garden. Ubytovanie Apartment Pacher sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gallizien

Mesto Gallizien sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Gallizien.