Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Galovac

V meste Galovac (Chorvátsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Galovac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Galovac

Apartment Luca

9,8

Apartment Luca

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luca. Set in Galovac in the Zadar County region, Apartment Luca features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Luca sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Amelie

9,6

Apartment Amelie

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amelie. Located in Galovac in the Zadar County region, Apartment Amelie has a patio and pool views. Ubytovanie Apartment Amelie sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Laura

9,5

Holiday Home Laura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Laura. Ubytovanie Holiday Home Laura s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Galovac a ponúka vám záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Laura sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neda

9,5

Apartment Neda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Neda. Tento klimatizovaný apartmán s grilom sa nachádza v meste Galovac. K dispozícii tu máte terasu a slnečnú terasu. Ubytovanie Apartment Neda sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anka Cozy Apartment

9,2

Anka Cozy Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anka Cozy Apartment. Apartmán Anka Cozy sa nachádza v obci Galovac a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 43 km od ostrova Vir. Ubytovanie Anka Cozy Apartment sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar).

Ankin Dvor

9

Ankin Dvor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ankin Dvor. Ankin Dvor je rekreačný dom v obci Galovac, 17 km od Zadaru. Je vzdialený 44 km od mesta Vodice a ponúka výhľad do záhrady. Ubytovanie Ankin Dvor sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Viktorija

8,8

Villa Viktorija

Ubytovanie (Vila) Villa Viktorija. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Viktorija is located in Galovac. Ubytovanie Villa Viktorija sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 390 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Noa

8,7

Holiday Home Noa

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Noa. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday Home Noa is located in Galovac. Ubytovanie Holiday Home Noa sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Leonardo

Villa Leonardo

Ubytovanie (Vila) Villa Leonardo. Situated in Galovac, Villa Leonardo features accommodation with a private pool. Ubytovanie Villa Leonardo sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone villa with pool

Stone villa with pool

Ubytovanie (Vila) Stone villa with pool. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Stone villa with pool is situated in Galovac. Ubytovanie Stone villa with pool sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 308 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Galovac V

Holiday home Galovac V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Galovac V. Located in Galovac, Holiday home Galovac V provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Galovac V sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 366 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Don Camilo 4 Sterne

Villa Don Camilo 4 Sterne

Ubytovanie (Apartmán) Villa Don Camilo 4 Sterne. Set in Galovac, Don Camilo 4* features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 14 km from Zadar. Ubytovanie Villa Don Camilo 4 Sterne sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Galovac

Three-Bedroom Holiday Home in Galovac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Galovac. Situated in Galovac, Three-Bedroom Holiday Home in Galovac provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 46 km from Vir. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Galovac sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two bedroom villa with swimming pool for a pleasant stay - AE1181

Two bedroom villa with swimming pool for a pleasant stay - AE1181

Ubytovanie (Vila) Two bedroom villa with swimming pool for a pleasant stay - AE1181. Featuring a private pool and garden views, Two bedroom villa with swimming pool for a pleasant stay is situated in Galovac. Ubytovanie Two bedroom villa with swimming pool for a pleasant stay - AE1181 sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 288 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Holiday Home in Galovac with Jacuzzi

Spacious Holiday Home in Galovac with Jacuzzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Spacious Holiday Home in Galovac with Jacuzzi. Located in Galovac, Spacious Holiday Home in Galovac with Jacuzzi offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Spacious Holiday Home in Galovac with Jacuzzi sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 263 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Skabrnja 79 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Skabrnja 79 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Skabrnja 79 with Outdoor Swimmingpool. Set in Galovac, Holiday home Skabrnja 79 with Outdoor Swimmingpool offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Skabrnja 79 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Galovac w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Stunning home in Galovac w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Galovac w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Located in Galovac, Stunning home in Galovac w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms features accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Stunning home in Galovac w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Elena

Apartment Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elena. Ubytovanie Apartment Elena so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a terasou ponúka ubytovanie v obci Galovac. Ubytovanie Apartment Elena sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Galovac, Zadar - 17551

Family friendly house with a swimming pool Galovac, Zadar - 17551

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Galovac, Zadar - 17551. Situated in Galovac, Family friendly house with a swimming pool Galovac, Zadar - 17551 features a private pool. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Galovac, Zadar - 17551 sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar).

Villa Nar 3547

Villa Nar 3547

Ubytovanie (Vila) Villa Nar 3547. Villa Nar 3547 is located in Galovac and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Nar 3547 sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Galovac - 08

Holiday Home Galovac - 08

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Galovac - 08. Located in Galovac, Holiday Home Galovac - 08 features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Galovac - 08 sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar).

Villa G&M

Villa G&M

Ubytovanie (Vila) Villa G&M. Villa G&M is located in Galovac and offers a garden. Offering free WiFi, the property also has a terrace. Ubytovanie Villa G&M sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Galovac

Six-Bedroom Holiday Home in Galovac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Six-Bedroom Holiday Home in Galovac. Featuring accommodation with a private pool, Six-Bedroom Holiday Home in Galovac is located in Galovac. Ubytovanie Six-Bedroom Holiday Home in Galovac sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a parking space Galovac, Zadar - 17912

Family friendly house with a parking space Galovac, Zadar - 17912

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a parking space Galovac, Zadar - 17912. Located in Galovac in the Zadar County region, Family friendly house with a parking space Galovac, Zadar - 17912 has a terrace. Ubytovanie Family friendly house with a parking space Galovac, Zadar - 17912 sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Aprilis

Holiday home Aprilis

Ubytovanie (Vila) Holiday home Aprilis. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday home Aprilis is situated in Galovac. Ubytovanie Holiday home Aprilis sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Anima

Holiday Home Anima

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Anima. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Holiday Home Anima is set in Galovac. Ubytovanie Holiday Home Anima sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa La Verna

Villa La Verna

Ubytovanie (Vila) Villa La Verna. Villa La Verna is situated in Galovac and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Villa La Verna sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Maroko

Holiday home Maroko

Ubytovanie (Vila) Holiday home Maroko. Featuring a garden and a terrace, Holiday home Maroko provides accommodation in Galovac with free WiFi and pool views. Ubytovanie Holiday home Maroko sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Holiday Home in Galovac with Swimming Pool

Luxurious Holiday Home in Galovac with Swimming Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxurious Holiday Home in Galovac with Swimming Pool. Situated in Galovac, Luxurious Holiday Home in Galovac with Swimming Pool offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 42 km from Vir. Ubytovanie Luxurious Holiday Home in Galovac with Swimming Pool sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

S&I Peaceful Holiday Home With Pool & Jacuzzi

S&I Peaceful Holiday Home With Pool & Jacuzzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) S&I Peaceful Holiday Home With Pool & Jacuzzi. Located in Galovac in the Zadar County region, S&I Holiday Home has a patio and garden views. Ubytovanie S&I Peaceful Holiday Home With Pool & Jacuzzi sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Gallo

Vila Gallo

Ubytovanie (Vila) Vila Gallo. Vila Gallo is set in Galovac and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Vila Gallo sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Maria with Pool

Luxury Villa Maria with Pool

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Maria with Pool. Located in Galovac in the Zadar County region, Villa Maria features a balcony and garden views. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytovanie Luxury Villa Maria with Pool sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Raspović - Apartment Kristina & Apartment Nina

Apartments Raspović - Apartment Kristina & Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Raspović - Apartment Kristina & Apartment Nina. Providing a garden, Apartments Raspović - Apartment Kristina & Apartment Nina offers accommodation in Galovac. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartments Raspović - Apartment Kristina & Apartment Nina sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Chiara

Apartman Chiara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Chiara. Situated in Galovac in the Zadar County region, Apartman Chiara features a garden. Ubytovanie Apartman Chiara sa nachádza v meste Galovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Galovac

Mesto Galovac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Galovac.