Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gánovce

V meste Gánovce (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gánovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gánovce

Neanderthal Inn

9,5

Neanderthal Inn

Ubytovanie (Apartmán) Neanderthal Inn. Neanderthal Inn sa nachádza v Gánovciach a ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Neanderthal Inn sa nachádza v meste Gánovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Neanderthal Inn má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Neanderthal Inn momentálne evidujeme 8 recenzií.

Aqua Spa Ganovce

8,8

Aqua Spa Ganovce

Ubytovanie (Penzión) Aqua Spa Ganovce. Hotel Aqua Spa Gánovce sa nachádza v Gánovciach, 4 km od Popradu a ponúka vám kúpele, reštaurácie a záhradu s 3 sezónne otvorenými vonkajšími bazénmi a... Ubytovanie Aqua Spa Ganovce sa nachádza v meste Gánovce (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Aqua Spa Ganovce má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Aqua Spa Ganovce momentálne evidujeme 131 recenzií.

Aqua Spa Gánovce Dependance

Aqua Spa Gánovce Dependance

Ubytovanie (Apartmán) Aqua Spa Gánovce Dependance. Ubytovacie zariadenie Aqua Spa Gánovce Dependance sa nachádza v obci Gánovce a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Aqua Spa Gánovce Dependance sa nachádza v meste Gánovce (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Aqua Spa Gánovce Dependance nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Gánovce

Mesto Gánovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Gánovce.