Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Garešnica

V meste Garešnica (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Garešnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Garešnica

Studio apartmani "Štimac"

9,9

Studio apartmani "Štimac"

Ubytovanie (Apartmány) Studio apartmani "Štimac". Providing garden views, Studio apartman "Štimac" in Garešnica provides accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Studio apartmani "Štimac" sa nachádza v meste Garešnica (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Glavaš

9

Sobe Glavaš

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe Glavaš. Situated in Garešnica, Sobe Glavaš features a garden and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Sobe Glavaš sa nachádza v meste Garešnica (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Jozić

8,9

Apartmani Jozić

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Jozić. Apartmani Jozić in Garešnica provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmani Jozić sa nachádza v meste Garešnica (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman OPG Balja

8,3

Apartman OPG Balja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman OPG Balja. Offering free WiFi and city views, Apartman OPG Balja is an accommodation located in Garešnica. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartman OPG Balja sa nachádza v meste Garešnica (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garić

7,9

Hotel Garić

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garić. Tento hotel s à-la-carte reštauráciou sa nachádza v samom centre mesta Garešnica, iba 50 metrov od hlavnej autobusovej stanice a 200 metrov od hlavného... Ubytovanie Hotel Garić sa nachádza v meste Garešnica (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Garešnica

Mesto Garešnica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Garešnica.