Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gelnica

V meste Gelnica (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gelnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gelnica

Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom

10

Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom

Ubytovanie Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom. Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom sa nachádza 21 km od Kojšovskej hole a 30 km od Spišského hradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Rekreačná chata s vnút.bazénom, saunou a ihriskom sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj).

Penzión pod hradom Gelnica

9,1

Penzión pod hradom Gelnica

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod hradom Gelnica. Ubytovacie zariadenie Penzión pod hradom Gelnica sa nachádza v obci Gelnica a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión pod hradom Gelnica sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj).

Penzion Erihof

8,7

Penzion Erihof

Ubytovanie (Penzión) Penzion Erihof. Penzión Erihof sa nachádza v meste Gelnica. Ponúka záhradu, bar, gril a bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené balkónom s výhľadom na rieku. Ubytovanie Penzion Erihof sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Erihof má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Erihof momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzión Turzov

8,3

Penzión Turzov

Ubytovanie Penzión Turzov. With mountain views, Penzión Turzov is set in Gelnica and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, terrace and barbecue. Ubytovanie Penzión Turzov sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Gelnica

Mesto Gelnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Gelnica.