Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gelnica

V meste Gelnica (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gelnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gelnica

Penzión pod hradom Gelnica

9,1

Penzión pod hradom Gelnica

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod hradom Gelnica. Ubytovacie zariadenie Penzión pod hradom Gelnica sa nachádza v obci Gelnica a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión pod hradom Gelnica sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Erihof

8,7

Penzion Erihof

Ubytovanie (Penzión) Penzion Erihof. Penzión Erihof sa nachádza v meste Gelnica. Ponúka záhradu, bar, gril a bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené balkónom s výhľadom na rieku. Ubytovanie Penzion Erihof sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Erihof má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Erihof momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány Dino

Apartmány Dino

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Dino. Apartmány Dino sa nachádzajú v meste Gelnica. Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na terasu. Ubytovanie Apartmány Dino sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmán Apartmány Dino nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zrubový dom

Zrubový dom

Ubytovanie (Vila) Zrubový dom. Zrubový dom so záhradou sa nachádza v obci Gelnica. Táto vila ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Súčasťou vily je aj terasa. Ubytovanie Zrubový dom sa nachádza v meste Gelnica (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Gelnica

Mesto Gelnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Gelnica.