Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gerlachov

V meste Gerlachov (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gerlachov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gerlachov

Tatrahouse Gerlachov

9,7

Tatrahouse Gerlachov

Ubytovanie (Penzión) Tatrahouse Gerlachov. Počas pobytu máte k dispozícii záhradu, úschovňu lyží a iné zariadenia a služby. Tatrahouse Gerlachov ponúka súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tatrahouse Gerlachov sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Tatrahouse Gerlachov má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Tatrahouse Gerlachov momentálne evidujeme 14 recenzií.

Privát Ada

9,5

Privát Ada

Ubytovanie (Penzión) Privát Ada. Toto ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a grilom sa nachádza v obci Gerlachov. K dispozícii je vám bezplatné súkromné parkovisko a bar. Ubytovanie Privát Ada sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Ada má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privát Ada momentálne evidujeme 106 recenzií.

Pod palmou Gerlachov

9,3

Pod palmou Gerlachov

Ubytovanie (Penzión) Pod palmou Gerlachov. Ubytovacie zariadenie Pod palmou Gerlachov sa nachádza v obci Gerlachov. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Pod palmou Gerlachov sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie Gerlachov

9,3

Ubytovanie Gerlachov

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie Gerlachov. Ubytovacie zariadenie Privát Gerlachov sa nachádza v dedinke Gerlachov vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Ubytovanie Gerlachov sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Gerlachov má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Ubytovanie Gerlachov momentálne evidujeme 29 recenzií.

Vila Horec

8,2

Vila Horec

Ubytovanie (Hotel) Vila Horec. Vila Horec sa nachádza v obci Gerlachov a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie so súkromnými balkónmi. Ubytovanie Vila Horec sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Hubert High Tatras

8,2

Hotel Hubert High Tatras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubert High Tatras. Hotel Hubert Vital Resort v Gerlachove ponúka reštauráciu, kúpeľné centrum a môžete si tu tiež zajazdiť na koni. Ubytovanie Hotel Hubert High Tatras sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Hubert High Tatras má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Hubert High Tatras momentálne evidujeme 36 recenzií.

Tatrahouse sk Apartment Standard

Tatrahouse sk Apartment Standard

Ubytovanie (Apartmán) Tatrahouse sk Apartment Standard. Ubytovanie Tatrahouse sk Apartment Standard sa nachádza v obci Gerlachov a hosťom ponúka patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tatrahouse sk Apartment Standard sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie TDM Gerlachov

Ubytovanie TDM Gerlachov

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie TDM Gerlachov. Ubytovanie TDM Gerlachov sa nachádza v obci Gerlachov. K apartmánu patrí aj záhrada. Apartmán má 1 samostatnú spálňu, 1 kúpeľňu a obývaciu izbu. Ubytovanie Ubytovanie TDM Gerlachov sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj).

Dovolenkový dom Gerlaška

Dovolenkový dom Gerlaška

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dovolenkový dom Gerlaška. Dovolenkový dom Gerlaška sa nachádza v obci Gerlachov, 13 km od Popradu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dovolenkový dom Gerlaška sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkové domy Dovolenkový dom Gerlaška nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Tatrahouse sk Apartment Superior

Tatrahouse sk Apartment Superior

Ubytovanie (Apartmán) Tatrahouse sk Apartment Superior. Tatrahouse sk Apartment Superior is situated in Gerlachov. Ubytovanie Tatrahouse sk Apartment Superior sa nachádza v meste Gerlachov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Gerlachov

Mesto Gerlachov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Gerlachov.