Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ginzling

V meste Ginzling (Rakúsko) máme celkom 25 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ginzling

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ginzling

Appartement Mia

9,4

Appartement Mia

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Mia. Appartement Mia is situated in Ginzling. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Appartement Mia sa nachádza v meste Dornauberg 20 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Altginzling

9,3

Gasthof Altginzling

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Altginzling. Gasthof Altginzling is located in Ginzling in the Ziller Valley, 8 km from Mayrhofen. Ubytovanie Gasthof Altginzling sa nachádza v meste Nr. 240 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Papilio im Naturpark Zillertal

9,1

Apart Papilio im Naturpark Zillertal

Ubytovanie (Penzión) Apart Papilio im Naturpark Zillertal. The Haus Emilie is set in Ginzling, 10 km from Mayrhofen. Ubytovanie Apart Papilio im Naturpark Zillertal sa nachádza v meste Ginzling 218 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthaus Schwarzenstein

9,1

Hotel Gasthaus Schwarzenstein

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthaus Schwarzenstein. Ubytovanie sa nachádza pri cyklistickej trase cez pohorie Pfitscher Joch v Zillertalských Alpách. Nájdete tu saunu a parný kúpeľ. Ubytovanie Hotel Gasthaus Schwarzenstein sa nachádza v meste Ginzling 216 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Goldmann

9,1

Ferienwohnung Goldmann

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Goldmann. Ubytovanie sa nachádza v obci Ginzling, 37 km od Innsbrucku a 9 km od Mayrhofenu. Ponúka terasu i terasu na opaľovanie. Ubytovanie Ferienwohnung Goldmann sa nachádza v meste Ginzling 250 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Fürstenhaus

9

Holiday Home Fürstenhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Fürstenhaus. Located in Ginzling, Holiday Home Fürstenhaus provides accommodation with a balcony and free WiFi. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytovanie Holiday Home Fürstenhaus sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zillertal Residenz

8,9

Zillertal Residenz

Ubytovanie (Apartmány) Zillertal Residenz. Offering panoramic views of the Zillertal Alps, the elegant LifeStyle Residenz enjoys a scenic location in Ginzling. Ubytovanie Zillertal Residenz sa nachádza v meste Ginzling 47 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Christian

8,9

Apartment Christian

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christian. Set in Ginzling, Apartment Christian offers accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Christian sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Carmen (MHO482)

Holiday Home Haus Carmen (MHO482)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Carmen (MHO482). Set in Ginzling in the Tyrol region, Holiday Home Haus Carmen (MHO482) has a terrace. It offers free WiFi and a garden. Ubytovanie Holiday Home Haus Carmen (MHO482) sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Alpin Lodge

Alpin Lodge

Ubytovanie (Apartmán) Alpin Lodge. Situated in Ginzling in the Tyrol region, Alpin Lodge features a terrace and garden views. Ubytovanie Alpin Lodge sa nachádza v meste Dornauberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Veronika

Ferienwohnung Veronika

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Veronika. Quietly located in Ginzling, the Ferienwohnung Veronika's apartment features a balcony with impressive views of the surrounding mountains. Ubytovanie Ferienwohnung Veronika sa nachádza v meste Ginzling 207 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Siglaste

Holiday Home Siglaste

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Siglaste. Situated in Ginzling, Holiday Home Siglaste features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Siglaste sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienhaus INNERBÖDEN 495S

Ferienhaus INNERBÖDEN 495S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus INNERBÖDEN 495S. Ferienhaus INNERBÖDEN 495S is located in Ginzling. Private parking is available on site. Ubytovanie Ferienhaus INNERBÖDEN 495S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 458 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498)

Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498). Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498) is set in Ginzling and offers a shared lounge. Ubytovanie Apartment Gasthof Neuginzling (MHO498) sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Ginzling

Mesto Ginzling sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 25 hotelov a ubytovanie v meste Ginzling.