Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Gmünd in Kärnten

V meste Gmünd in Kärnten (Rakúsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gmünd in Kärnten

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gmünd in Kärnten

Ferienwohnung Vorstadt

9,9

Ferienwohnung Vorstadt

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Vorstadt. This apartment is located on the ground floor of a 300-year-old building in the historic Untere Vorstadt district, a 5- to 10-minute walk from the centre... Ubytovanie Ferienwohnung Vorstadt sa nachádza v meste Untere Vorstadt 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laxhube

9,7

Laxhube

Ubytovanie (Farma) Laxhube. Situated in Gmünd in Kärnten, 43 km from Bad Kleinkirchheim, Laxhube features a garden and free WiFi. Ubytovanie Laxhube sa nachádza v meste Kleinhattenberg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Prunner

9,2

Gasthof Prunner

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Prunner. Gasthof Prunner is located in Gmünd in Kärnten. Offering a restaurant, the property also has a terrace (from May to October) and a shared lounge. Ubytovanie Gasthof Prunner sa nachádza v meste Hauptplatz 15 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Kohlmayr

9

Hotel Gasthof Kohlmayr

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Gasthof Kohlmayr. A restaurant serving Austrian cuisine is featured at Gasthof Kohlmayr, situated directly in the centre of Gmünd, 200 metres from the Porsche Museum and 12... Ubytovanie Hotel Gasthof Kohlmayr sa nachádza v meste Hauptplatz 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Locus Malontina Hotel

8,4

Locus Malontina Hotel

Ubytovanie (Hotel) Locus Malontina Hotel. Locus Malontina Hotel sa nachádza v obci Fischertratten v nadmorskej výške 750 metrov a 3 km od stredovekého mesta Gmünd. Ubytovanie Locus Malontina Hotel sa nachádza v meste Fischertratten 3 (Rakúsko - Korutánsko).

Perau in Gmünd

Perau in Gmünd

Ubytovanie (Apartmán) Perau in Gmünd. Perau in Gmünd is set in Gmünd in Kärnten and offers barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Perau in Gmünd sa nachádza v meste Perau 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gmünd in Kärnten

Mesto Gmünd in Kärnten sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Gmünd in Kärnten.