Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Göd

V meste Göd (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Göd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Göd

‘Feel So Good’ apartment

9,9

‘Feel So Good’ apartment

Ubytovanie (Apartmán) ‘Feel So Good’ apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, ‘Feel So Good’ apartment is located in Göd. Ubytovanie ‘Feel So Good’ apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pannónia Apartment

9,6

Pannónia Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pannónia Apartment. With excellent views from the private roof terrace, the 75 square metres Pannónia property is a holiday home in Göd, featuring a barbecue and free WiFi... Ubytovanie Pannónia Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunakanyar Bed & Breakfast

8,7

Dunakanyar Bed & Breakfast

Ubytovanie (Penzión) Dunakanyar Bed & Breakfast. Situated in Göd, Dunakanyar Bed & Breakfast has a bar, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Dunakanyar Bed & Breakfast sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aphrodite Hotel

7,1

Aphrodite Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aphrodite Hotel. Set in a park with ancient trees, Aphrodite Hotel enjoys a peaceful location in Göd, 700 metres from the Danube river bank. Ubytovanie Aphrodite Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Göd

Mesto Göd sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Göd.