Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Golaš

V meste Golaš (Chorvátsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Golaš

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Golaš

Relais and Wine San Tommaso

9,4

Relais and Wine San Tommaso

Ubytovanie (Penzión) Relais and Wine San Tommaso. Relais and Wine San Tommaso has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Bale. Ubytovanie Relais and Wine San Tommaso sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

Guest House Maxi

9,2

Guest House Maxi

Ubytovanie (Penzión) Guest House Maxi. Penzión Maxi sa nachádza v tichej časti obce Golaš a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a izby s vlastným balkónom a... Ubytovanie Guest House Maxi sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

Apartment Gina

9,1

Apartment Gina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gina. Apartment Gina is set in Bale and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Gina sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

Vila Irma

Vila Irma

Ubytovanie (Vila) Vila Irma. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Irma is situated in Golaš. Ubytovanie Vila Irma sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

Casa Silvano

Casa Silvano

Ubytovanie (Vila) Casa Silvano. Located in Golaš, Casa Silvano provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Casa Silvano sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

Four-Bedroom Holiday Home in Golas

Four-Bedroom Holiday Home in Golas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Golas. Located in Golaš, Four-Bedroom Holiday Home in Golas offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Pula. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Golas sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

House Marija 1044

House Marija 1044

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Marija 1044. House Marija 1044 is located in Štokovci and offers barbecue facilities and a terrace. The property is 27 km from Pula and free private parking is... Ubytovanie House Marija 1044 sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

Vila Elena Golaš

Vila Elena Golaš

Ubytovanie (Vila) Vila Elena Golaš. Located in Golaš, Vila Elena Golaš provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 24 km from Pula. Ubytovanie Vila Elena Golaš sa nachádza v meste Golaš (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Golaš

Mesto Golaš sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Golaš.