Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gómfoi

V meste Gómfoi (Grécko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gómfoi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gómfoi

VILLA KATERINA

9,8

VILLA KATERINA

Ubytovanie VILLA KATERINA. Located in Gómfoi, 39 km from Meteora and 16 km from Trikala Municipal Folklore Museum, VILLA KATERINA offers air conditioning. Ubytovanie VILLA KATERINA sa nachádza v meste Gómfoi (Grécko - Thessalia).

Villa Gomfoi Trikala

9,7

Villa Gomfoi Trikala

Ubytovanie Villa Gomfoi Trikala. Boasting accommodation with a terrace, Villa Gomfoi Trikala is set in Gómfoi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Villa Gomfoi Trikala sa nachádza v meste Gómfoi (Grécko - Thessalia).

μεζονέτα με εσωτερικό τζάκι

8,4

μεζονέτα με εσωτερικό τζάκι

Ubytovanie μεζονέτα με εσωτερικό τζάκι. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, μεζονέτα με εσωτερικό τζάκι is located in Gómfoi. Ubytovanie μεζονέτα με εσωτερικό τζάκι sa nachádza v meste Gómfoi (Grécko - Thessalia).

Dimitra's House

Dimitra's House

Ubytovanie Dimitra's House. Offering a garden and inner courtyard view, Dimitra's House is set in Gómfoi, 39 km from Meteora and 15 km from Trikala Municipal Folklore Museum. Ubytovanie Dimitra's House sa nachádza v meste Gómfoi (Grécko - Thessalia).

Countryside Home

Countryside Home

Ubytovanie Countryside Home. Boasting garden views, Countryside Home features accommodation with a balcony and a kettle, around 38 km from Meteora. Ubytovanie Countryside Home sa nachádza v meste Gómfoi (Grécko - Thessalia).

Ubytovanie v meste Gómfoi

Mesto Gómfoi sa nachádza na území krajiny Grécko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Gómfoi.