Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gorišnica

V meste Gorišnica (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gorišnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gorišnica

Počitniška hiša med vinogradi

8,9

Počitniška hiša med vinogradi

Ubytovanie (Apartmán) Počitniška hiša med vinogradi. Počitniška hiša med vinogradi is set in Gorišnica and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Počitniška hiša med vinogradi sa nachádza v meste Gorišnica (Slovinsko - Podravje).

Hotel Botra

8,1

Hotel Botra

Ubytovanie (Hotel) Hotel Botra. Hotel Botra sa nachádza 10 km od chorvátskych hraníc uprostred vinohradov v malej dedinke menom Gorišnica. Ubytovanie Hotel Botra sa nachádza v meste Gorišnica (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

robot activeenota hotell

robot activeenota hotell

Ubytovanie (Hotel) robot activeenota hotell. Located in Gorišnica, robot activeenota hotell offers free WiFi. Guest rooms in the hotel are fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie robot activeenota hotell sa nachádza v meste Gorišnica (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gorišnica

Mesto Gorišnica sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Gorišnica.