Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Göstling an der Ybbs

V meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko) máme celkom 37 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Göstling an der Ybbs

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Göstling an der Ybbs

Biobauernhof Obereck

9,9

Biobauernhof Obereck

Ubytovanie (Apartmán) Biobauernhof Obereck. Ubytovanie Biobauernhof Obereck sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs. Tento apartmán má bezplatné Wi-Fi a naskytá sa z neho výhľad na hory a záhradu. Ubytovanie Biobauernhof Obereck sa nachádza v meste Hochreit 20 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienhaus Zwickelreith

9,9

Ferienhaus Zwickelreith

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Zwickelreith. Located in Göstling an der Ybbs and only 20 km from Sonnenlift B1, Ferienhaus Zwickelreith provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytovanie Ferienhaus Zwickelreith sa nachádza v meste Königsberg 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Apartment Silvia Hager

9,8

Apartment Silvia Hager

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvia Hager. Featuring garden views, Apartment Silvia Hager provides accommodation with a balcony and a kettle, around 14 km from 4er Sessellift Häsing. Ubytovanie Apartment Silvia Hager sa nachádza v meste Göstling 229/13 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienhaus Ehrenreith

9,8

Ferienhaus Ehrenreith

Ubytovanie (Farma) Ferienhaus Ehrenreith. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Ehrenreith sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs a ponúka ubytovanie s balkónom, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ferienhaus Ehrenreith sa nachádza v meste Strohmarkt 27 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Stiegengraben

9,8

Ferienwohnung Stiegengraben

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Stiegengraben. Situated in Göstling an der Ybbs, Ferienwohnung Stiegengraben features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Stiegengraben sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienstadl - Hammerau

9,7

Ferienstadl - Hammerau

Ubytovanie (Apartmány) Ferienstadl - Hammerau. Apartmány Ferienstadl - Hammerau sa nachádzajú v meste Göstling an der Ybbs, 7 km od mesta Sessellift Großes Kar. Ubytovanie Ferienstadl - Hammerau sa nachádza v meste Strohmarkt 36 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Gartenappartement Ybbs

9,7

Gartenappartement Ybbs

Ubytovanie (Apartmán) Gartenappartement Ybbs. Only a few steps away from the Danube River, the Gartenappartement Ybbs offers modern accommodation with a flat-screen TV and free Wi-Fi access. Ubytovanie Gartenappartement Ybbs sa nachádza v meste Hochfeldstraße 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Lange

9,7

Ferienwohnung Lange

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Lange. Located in Göstling an der Ybbs and renovated in 2017, this apartment features a balcony and a seating area in the garden. Ubytovanie Ferienwohnung Lange sa nachádza v meste Ybbssteinbach 14 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienhaus Göstling

9,7

Ferienhaus Göstling

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Göstling. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Göstling sa nachádza v Ybbssteinbachu, 3 km od centra obce Göstling an der Ybbs. Ubytovanie Ferienhaus Göstling sa nachádza v meste Ybbssteinbach 61 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Bauernhof Ablass

9,6

Bauernhof Ablass

Ubytovanie (Privát) Bauernhof Ablass. Situated 20 km from 4er Sessellift Häsing, Bauernhof Ablass features accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytovanie Bauernhof Ablass sa nachádza v meste Hochreit 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Gross Lettenwag

9,5

Gross Lettenwag

Ubytovanie (Apartmány) Gross Lettenwag. Ubytovanie Gross Lettenwag sa nachádza 4 km od centra obce Göstling an der Ybbs, 15 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Hochkar. Ubytovanie Gross Lettenwag sa nachádza v meste Stixenlehen 19 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr

9,5

Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr

Ubytovanie (Farma) Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr. Ubytovacie zariadenie Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr je farma situovaná 4 km od obce Göstling an der Ybbs a poskytuje ubytovacie jednotky s TV a... Ubytovanie Urlaub am Bauernhof Blamauer Köhr sa nachádza v meste Königsberg 7 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus Dürrensteinblick

9,5

Haus Dürrensteinblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Dürrensteinblick. Haus Dürrensteinblick in Göstling an der Ybbs offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Haus Dürrensteinblick sa nachádza v meste Göstling 116 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Riverside Suite

9,5

Riverside Suite

Ubytovanie (Apartmán) Riverside Suite. Situated in Göstling an der Ybbs and only 16 km from 4er Sessellift Häsing, Riverside Suite features accommodation with river views, free WiFi and free... Ubytovanie Riverside Suite sa nachádza v meste 51 Göstling (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Biobauernhof Poidlbauer

9,4

Biobauernhof Poidlbauer

Ubytovanie (Farma) Biobauernhof Poidlbauer. Ubytovacie zariadenie Biobauernhof Poidlbauer je obklopené horami Göstling a nachádza sa 2 km od centra mesta Göstling an der Ybbs v regióne Dolné Rakúsko. Ubytovanie Biobauernhof Poidlbauer sa nachádza v meste Konigsberg 21 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Feriendorf Lassing

9,4

Feriendorf Lassing

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Feriendorf Lassing. Dovolenkový dom Feriendorf Lassing sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs, necelých 8 km od lyžiarskych vlekov 4er Sessellift Häsing a 4er Sessellift... Ubytovanie Feriendorf Lassing sa nachádza v meste Lassing 81 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Kupfer

9,4

Ferienwohnung Kupfer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Kupfer. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Kupfer sa nachádza v centre obce Lassing v Göstlingských Alpách, 8 km od lyžiarskej a turistickej oblasti Hochkar, kam... Ubytovanie Ferienwohnung Kupfer sa nachádza v meste Lassing 58 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel Fahrnberger

9,3

Hotel Fahrnberger

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fahrnberger. Hotel Fahrnberger sa nachádza v malebnom prostredí na úpätí hory Hochkar a ponúka reštauráciu, kúpeľný areál, rybník na kúpanie a ajurvédske procedúry v... Ubytovanie Hotel Fahrnberger sa nachádza v meste Lassing 19 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

BIO-Bauernhof Kurzeck

9,3

BIO-Bauernhof Kurzeck

Ubytovanie (Farma) BIO-Bauernhof Kurzeck. Farma Bio-Bauernhof Kurzeck sa nachádza v nadmorskej výške 1 016 metrov nad morom v regióne Mostviertel. Ubytovanie BIO-Bauernhof Kurzeck sa nachádza v meste Königsberg 9 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Appartement Sportwerk

9,2

Appartement Sportwerk

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Sportwerk. Ubytovacie zariadenie Appartement Sportwerk sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs, 16 km od lanovky Sonnenlift B2. Ubytovanie Appartement Sportwerk sa nachádza v meste 159 Göstling (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Appartements Maximilian

9,2

Appartements Maximilian

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Maximilian. Appartements Maximilian has garden views, free WiFi and free private parking, set in Göstling an der Ybbs. Ubytovanie Appartements Maximilian sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

JoSchi Sporthaus Hochkar

9,1

JoSchi Sporthaus Hochkar

Ubytovanie (Hotel) JoSchi Sporthaus Hochkar. Ubytovacie zariadenie JoSchi Sporthaus Hochkar sa nachádza na svahu s panoramatickým výhľadom na hory, 17 km od Göstling an der Ybbs a 8 km od Lassingu. Ubytovanie JoSchi Sporthaus Hochkar sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

JoSchi Apartments

9,1

JoSchi Apartments

Ubytovanie (Apartmány) JoSchi Apartments. Ubytovacie zariadenie JoSchi Apartments sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs a má bezplatné Wi-Fi a kuchynku. Ubytovanie JoSchi Apartments sa nachádza v meste Göstling 47 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Klein Schöntal

9,1

Klein Schöntal

Ubytovanie (Farma) Klein Schöntal. Ubytovacie zariadenie Klein Schöntal sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs, 19 km od lyžiarskeho vleku Ubungslift Zagerlboden a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Klein Schöntal sa nachádza v meste Hochreith 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Gasthof zum Hammer

9

Gasthof zum Hammer

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof zum Hammer. Penzión Gasthof zum Hammer sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs a ponúka zariadenia na vodné športy. Ubytovanie Gasthof zum Hammer sa nachádza v meste Stixenlehen 27 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus

9

Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus

Ubytovanie (Apartmán) Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus. Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus is set in Göstling an der Ybbs. The property has garden and mountain views. Ubytovanie Dürrenstein Living - Natural Log House - Naturstammhaus sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel zum goldenen Hirschen

8,9

Hotel zum goldenen Hirschen

Ubytovanie (Hotel) Hotel zum goldenen Hirschen. Rodinou prevádzkovaný Hotel zum goldenen Hirschen sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs. Ubytovanie Hotel zum goldenen Hirschen sa nachádza v meste Göstling 16 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

JoSchi Almgasthof Hochkar

8,7

JoSchi Almgasthof Hochkar

Ubytovanie (Penzión) JoSchi Almgasthof Hochkar. Penzión JoSchi Almgasthof Hochkar sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs, 100 metrov od lanovky Hochkar Vorgipfel. Na mieste sa nachádza reštaurácia. Ubytovanie JoSchi Almgasthof Hochkar sa nachádza v meste Lassing 47 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hochkarhof

8,7

Hochkarhof

Ubytovanie (Hotel) Hochkarhof. Tento 3-hviezdičkový hotel Hochkarhof sa nachádza priamo pri zjazdovkách a lanovkách v lyžiarskom stredisku Hochkar. Ubytovanie Hochkarhof sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Alpenhotel Ensmann

8,7

Alpenhotel Ensmann

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Ensmann. Rodinou prevádzkované ubytovanie Alpenhotel Ensmann je situované uprostred Göstlingských Álp. Ubytovanie Alpenhotel Ensmann sa nachádza v meste Lassing 55 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

JoSchi Almhütte Hochkar

8,6

JoSchi Almhütte Hochkar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) JoSchi Almhütte Hochkar. Ubytovacie zariadenie JoSchi Almhütte Hochkar sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs, 100 metrov od lanovky Hochkar Vorgipfel. Ubytovanie JoSchi Almhütte Hochkar sa nachádza v meste Lassing 47 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel - Pension Scheiblechner

8,6

Hotel - Pension Scheiblechner

Ubytovanie (Hotel) Hotel - Pension Scheiblechner. Hotel Garni, Pension Scheiblechner sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs, 14 km od 4-miestnych sedačkových lanoviek Sessellift Häsing a Sessellift... Ubytovanie Hotel - Pension Scheiblechner sa nachádza v meste 48 Stixenlehen (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Sportpension Hochkar

8,3

Sportpension Hochkar

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sportpension Hochkar. Ubytovacie zariadenie Sportpension Hochkar sa nachádza v stredisku Hochkar, 300 metrov od lyžiarskeho vleku Hochkar - Göstling a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Sportpension Hochkar sa nachádza v meste Lassing 54 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Stanglwirt

8,2

Stanglwirt

Ubytovanie (Hostinec) Stanglwirt. Ubytovacie zariadenie Stanglwirt sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs, 13 km od lanovky Ubungslift Zagerlboden a 13 km od lanovky Sonnenlift B2. Ubytovanie Stanglwirt sa nachádza v meste Strohmarkt 12 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

JUFA Hotel Hochkar

8,2

JUFA Hotel Hochkar

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Hochkar. Hotel JUFA Hochkar sa nachádza 250 metrov od lyžiarskeho areálu Hochkar. Ubytovanie JUFA Hotel Hochkar sa nachádza v meste Lassing 49 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnungen Herb

8,1

Ferienwohnungen Herb

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Herb. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Herb sa nachádza v obci Göstling an der Ybbs a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Ferienwohnungen Herb sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienhaus Goldberg

Ferienhaus Goldberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Goldberg. Located at 950 metres above sea level in Dellach, this detached holiday home features a garden with a barbecue. Ubytovanie Ferienhaus Goldberg sa nachádza v meste Goldberg 10 (Rakúsko - Korutánsko).

ÖTK Schutzhaus Hochkar

ÖTK Schutzhaus Hochkar

Ubytovanie (Penzión) ÖTK Schutzhaus Hochkar. ÖTK Schutzhaus Hochkar is situated in Göstling an der Ybbs. Mariazell is 30 km from the guest house, while Lackenhof is 24 km from the property. Ubytovanie ÖTK Schutzhaus Hochkar sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Scheiblechner

Ferienwohnung Scheiblechner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Scheiblechner. Ferienwohnung Scheiblechner is located in Göstling an der Ybbs. Ubytovanie Ferienwohnung Scheiblechner sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel Waldesruh

Hotel Waldesruh

Ubytovanie (Hotel) Hotel Waldesruh. Hotel Waldesruh is offering accommodation in Göstling an der Ybbs. Free WiFi is available. A buffet breakfast is served each morning at the property. Ubytovanie Hotel Waldesruh sa nachádza v meste Göstling an der Ybbs (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Eva Deufl

Ferienwohnung Eva Deufl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Eva Deufl. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Ferienwohnung Eva Deufl features accommodation in Göstling an der Ybbs with... Ubytovanie Ferienwohnung Eva Deufl sa nachádza v meste Steinbachmauer 2 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienhof Kirchau

Ferienhof Kirchau

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhof Kirchau. Featuring a garden and a terrace, Ferienhof Kirchau offers accommodation in Göstling an der Ybbs with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ferienhof Kirchau sa nachádza v meste 17 Göstling (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Göstling an der Ybbs

Mesto Göstling an der Ybbs sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 37 hotelov a ubytovanie v meste Göstling an der Ybbs.