Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Goúvai

V meste Goúvai (Grécko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Goúvai

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Goúvai

Marigianna

9,5

Marigianna

Ubytovanie Marigianna. Offering an outdoor pool and views of the pool, Marigianna is set in Gouves in the Crete Region. Heraklio Town is 17 km away. Ubytovanie Marigianna sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Villa Andreas

9,2

Villa Andreas

Ubytovanie Villa Andreas. Featuring a pool and a poolside snack bar, Villa Andreas is located in Kato Gouves of Heraklion, within 100 metres from the sandy beach. Ubytovanie Villa Andreas sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Athena Villas Olive Grove & Estate

9,1

Athena Villas Olive Grove & Estate

Ubytovanie Athena Villas Olive Grove & Estate. Vilu Athena nájdete uprostred olivového hája v letovisku Kato Gouves, len 600 metrov od pláže. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Athena Villas Olive Grove & Estate sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Fotis Studios Apartments

9

Fotis Studios Apartments

Ubytovanie Fotis Studios Apartments. Located in Gouves of Heraklion, Fotis Studios Apartments offers self-catering accommodation with balcony overlooking the blossomed garden. Ubytovanie Fotis Studios Apartments sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Despina Apts by Estia

9

Despina Apts by Estia

Ubytovanie Despina Apts by Estia. Featuring a pool with sun terrace and a snack bar, Despina Apts by Estia lies just 100 metres from the sandy beach of Gouves in Crete. Ubytovanie Despina Apts by Estia sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Studio Vasilia

8,5

Studio Vasilia

Ubytovanie Studio Vasilia. Located in Goúvai and only 39 km from Edipsos Thermal Springs, Studio Vasilia provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Studio Vasilia sa nachádza v meste Goúvai (Grécko).

Gouves Bay Hotel

8,1

Gouves Bay Hotel

Ubytovanie Gouves Bay Hotel. Ubytovacie zariadenie Gouves Bay Hotel sa nachádza v letovisku Gouves a ponúka reštauráciu, bar, lounge (spoločenský salónik) a záhradu. Ubytovanie Gouves Bay Hotel sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Gouves Waterpark Holiday Resort

7,7

Gouves Waterpark Holiday Resort

Ubytovanie Gouves Waterpark Holiday Resort. Gouves Waterpark Holiday Resort is located in Gouves, only 300 metres from the sandy beach. Ubytovanie Gouves Waterpark Holiday Resort sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Cosmi Apts Gouves by Estia

7,6

Cosmi Apts Gouves by Estia

Ubytovanie Cosmi Apts Gouves by Estia. Only 100 metres from Gouves Beach, the family-run Cosmi Apts Gouves by Estia features an outdoor pool with separate children’s section. Ubytovanie Cosmi Apts Gouves by Estia sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Irilena "by Checkin"

7,5

Irilena "by Checkin"

Ubytovanie Irilena "by Checkin". Set in Gouves, 200 metres from American Base Beach, Irilena "by Checkin" offers accommodation with free WiFi, a terrace or a balcony and access to a garden... Ubytovanie Irilena "by Checkin" sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Rena Apartments "by Checkin"

7,5

Rena Apartments "by Checkin"

Ubytovanie Rena Apartments "by Checkin". Situated in Gouves, Rena Apartments "by Checkin" features a restaurant, mountain views and free WiFi, 1.1 km from Aposelemis Beach and 1. Ubytovanie Rena Apartments "by Checkin" sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Diogenis Blue Palace

7,3

Diogenis Blue Palace

Ubytovanie Diogenis Blue Palace. Štvorhviezdičkový hotel Diogenis Blue Palace sa nachádza na pobreží mesta Kato Gouves. Ponúka hlavný bazén, detský bazén a terasu na opaľovanie. Ubytovanie Diogenis Blue Palace sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Villa Thymarmi Paradise

Villa Thymarmi Paradise

Ubytovanie Villa Thymarmi Paradise. Featuring mountain views, Villa Thymarmi Paradise offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 7.9 km from Cretaquarium Thalassocosmos. Ubytovanie Villa Thymarmi Paradise sa nachádza v meste Goúvai (Grécko - Kréta).

Ubytovanie v meste Goúvai

Mesto Goúvai sa nachádza na území krajiny Grécko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Goúvai.