Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gradac

V meste Gradac (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gradac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gradac

Villa Jure

Villa Jure

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Jure. Situated in Gradac, 2.3 km from Ravanje Beach, Villa Jure features accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Villa Jure sa nachádza v meste Gradac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Palmero

Apartments Palmero

Ubytovanie (Penzión) Apartments Palmero. Set in Gradac, within 300 metres of Podaca Beach and 400 metres of Gornja Vala Beach, Apartments Palmero offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Apartments Palmero sa nachádza v meste Gradac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Oaza Gradac

Hotel Oaza Gradac

Ubytovanie (Hotel) Hotel Oaza Gradac. Located in Gradac, Hotel Oaza Gradac provides a restaurant, bar and terrace. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Hotel Oaza Gradac sa nachádza v meste Gradac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gradac

Mesto Gradac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Gradac.