Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gradac

V meste Gradac (Slovinsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gradac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gradac

Apartma Škrilje

10

Apartma Škrilje

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Škrilje. Located in Gradac, Apartma Škrilje provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartma Škrilje sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Residence Ana

9,9

Holiday Residence Ana

Ubytovanie (Vila) Holiday Residence Ana. Set in Boršt in the Dolenjska (Lower Carniola) region, Holiday Residence Ana is a 4-star property boasting an outdoor saltwater pool and a Finnish sauna,... Ubytovanie Holiday Residence Ana sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 257 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Kolpa Resort

9,6

Glamping Kolpa Resort

Ubytovanie (Luxusný stan) Glamping Kolpa Resort. Offering pool views, Glamping Kolpa Resort in Gradac offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Glamping Kolpa Resort sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Kolpa Krasinec

9,5

Apartma Kolpa Krasinec

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Kolpa Krasinec. Apartma Kolpa Krasinec is set in Krasinec, 4.2 km from Gradac. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytovanie Apartma Kolpa Krasinec sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Marija

9,5

Apartma Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Marija. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartma Marija is situated in Gradac. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartma Marija sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Tilen

9,5

Apartma Tilen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartma Tilen. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartma Tilen provides accommodation in Gradac with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartma Tilen sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stork's Cottage Otok Metlika

9,2

Stork's Cottage Otok Metlika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stork's Cottage Otok Metlika. Stork's Cottage Otok Metlika is situated in Gradac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Stork's Cottage Otok Metlika sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peaceful, cosy cottage near Kolpa river

8,8

Peaceful, cosy cottage near Kolpa river

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Peaceful, cosy cottage near Kolpa river. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Peaceful, cosy cottage near Kolpa river is set in Gradac. Ubytovanie Peaceful, cosy cottage near Kolpa river sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Gradac

Three-Bedroom Holiday Home in Gradac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Gradac. Three-Bedroom Holiday Home in Gradac is situated in Gradac. The air-conditioned accommodation is 41 km from Dolenjske Toplice. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Gradac sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HOLIDAY HOUSE KOLPA

HOLIDAY HOUSE KOLPA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HOLIDAY HOUSE KOLPA. HOLIDAY HOUSE KOLPA is situated in Gradac and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie HOLIDAY HOUSE KOLPA sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)).

Apartma Merina hiša

Apartma Merina hiša

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Merina hiša. Apartma Merina hiša is situated in Griblje and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartma Merina hiša sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Gradac

Two-Bedroom Holiday Home in Gradac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Gradac. Two-Bedroom Holiday Home in Gradac is set in Gradac. This property offers access to darts. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Gradac sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)).

Kolpa river Apartments Tilen 2

Kolpa river Apartments Tilen 2

Ubytovanie (Apartmán) Kolpa river Apartments Tilen 2. Situated in Gradac, Kolpa river Apartments Tilen 2 features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Kolpa river Apartments Tilen 2 sa nachádza v meste Gradac (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gradac

Mesto Gradac sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Gradac.