Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gradina

V meste Gradina (Chorvátsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gradina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gradina

Villa Kontesici 12

9,1

Villa Kontesici 12

Ubytovanie (Vila) Villa Kontesici 12. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Kontesici 12 is situated in Gradina. Ubytovanie Villa Kontesici 12 sa nachádza v meste Gradina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue Promenade

8,7

Apartment Blue Promenade

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Promenade. Apartmán Blue Promenade sa nachádza v obci Červar-Porat, 44 km od Terstu a 27 km od mesta Portorož. Ubytovanie Apartment Blue Promenade sa nachádza v meste Gradina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa With Pool in Croatia Vrsar

8,1

Villa With Pool in Croatia Vrsar

Ubytovanie (Vila) Villa With Pool in Croatia Vrsar. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa With Pool in Croatia Vrsar is situated in Gradina. Ubytovanie Villa With Pool in Croatia Vrsar sa nachádza v meste Gradina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rona Apartment Zizi

7,6

Rona Apartment Zizi

Ubytovanie (Apartmán) Rona Apartment Zizi. Apartmán Zizi sa nachádza v Poreči a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Rona Apartment Zizi sa nachádza v meste Gradina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rona Apartment Porat

6,9

Rona Apartment Porat

Ubytovanie (Apartmán) Rona Apartment Porat. Situated within the Cervar-Porat district in Poreč, Rona Apartment Porat has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytovanie Rona Apartment Porat sa nachádza v meste Gradina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gradina

Mesto Gradina sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Gradina.