Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Greifenburg

V meste Greifenburg (Rakúsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Greifenburg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Greifenburg

Ferienwohnung Waschnig

9,8

Ferienwohnung Waschnig

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Waschnig. Located 2 km from the centre of Greifenburg and 8 km from the Weissensee Lake, Ferienwohnung Waschnig offers an accommodation unit with a fireplace, 2... Ubytovanie Ferienwohnung Waschnig sa nachádza v meste Bruggen 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger

9,6

Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger. Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger offers spacious accommodation in Greifenburg, 9 km from Lake Weißensee where guests can use a private beach. Ubytovanie Ferienwohnungen Leitner-Ebenberger sa nachádza v meste Pobersach 29 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Zippo

9,5

Frühstückspension Zippo

Ubytovanie (Apartmány) Frühstückspension Zippo. Located in Greifenburg in the Carinthia region, Frühstückspension Zippo provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Frühstückspension Zippo sa nachádza v meste Waisach 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kolbitsch

9,2

Ferienwohnungen Kolbitsch

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kolbitsch. Situated in Greifenburg, Ferienwohnungen Kolbitsch offers self-catering accommodations with free WiFi and access to a garden and an outdoor swimming pool. Ubytovanie Ferienwohnungen Kolbitsch sa nachádza v meste Pobersach 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung DrauSport

Ferienwohnung DrauSport

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung DrauSport. Featuring a restaurant and a terrace, Ferienwohnung DrauSport provides accommodation in Greifenburg with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung DrauSport sa nachádza v meste 4 Emberger Alm (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tirolerstraße

Tirolerstraße

Ubytovanie (Apartmán) Tirolerstraße. Tirolerstraße is set in Greifenburg. The property has city views. Ubytovanie Tirolerstraße sa nachádza v meste Tirolerstraße (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Wassertheureralm

Chalet Wassertheureralm

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Wassertheureralm. Chalet Wassertheureralm is located in Greifenburg. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytovanie Chalet Wassertheureralm sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Miklautsch

Ferienwohnung Miklautsch

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Miklautsch. Ferienwohnung Miklautsch sa nachádza v meste Greifenburg, 2,2 km od Bruggenu (Greifenburg) a 12 km od lyžiarskeho strediska Emberger Alm-Berg im Drautal. Ubytovanie Ferienwohnung Miklautsch sa nachádza v meste 205 Comptongasse (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Greifenburg

Mesto Greifenburg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Greifenburg.