Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Gries am Brenner

V meste Gries am Brenner (Rakúsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gries am Brenner

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gries am Brenner

Ferienwohnung Gstrein

10

Ferienwohnung Gstrein

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gstrein. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Gstrein is an accommodation located in Gries am Brenner. Ubytovanie Ferienwohnung Gstrein sa nachádza v meste 493 Nösslach (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Berghof

9,5

Haus Berghof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Berghof. Situated in Gries am Brenner, 3 km from Brenner Pass, Haus Berghof features a sun terrace and ski storage space. Ubytovanie Haus Berghof sa nachádza v meste 151 Ritten (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gabis kleine Spezerey

9,4

Gabis kleine Spezerey

Ubytovanie (Privát) Gabis kleine Spezerey. Providing garden views, Gabis kleine Spezerey in Gries am Brenner provides accommodation, a restaurant, free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Gabis kleine Spezerey sa nachádza v meste Gries 24 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Vinaders

9,2

Gasthaus Vinaders

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus Vinaders. Situated in Gries am Brenner, 5 km from Hochsonnlift, Gasthaus Vinaders features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytovanie Gasthaus Vinaders sa nachádza v meste 340 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schrofelerhof Gries a.Br.

9

Schrofelerhof Gries a.Br.

Ubytovanie (Apartmány) Schrofelerhof Gries a.Br.. Schrofelerhof Gries a.Br. offers apartments in Gries am Brenner, offering easy access via the Nösslach motorway. Ubytovanie Schrofelerhof Gries a.Br. sa nachádza v meste 475 Nösslach (Rakúsko - Tirolsko).

Hotel Humlerhof

8,7

Hotel Humlerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Humlerhof. Hotel Humlerhof sa nachádza len 500 metrov od zjazdu Nösslach z diaľnice A13 a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a wellness... Ubytovanie Hotel Humlerhof sa nachádza v meste Nösslach 483 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Rose

8,2

Gasthof Rose

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Rose. Featuring a guest garden, this family-run Gasthof Rose is situated in Gries am Brenner, easily accessible from the B182 Brenner road. Ubytovanie Gasthof Rose sa nachádza v meste Gries 16 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Thaler

Holiday Home Thaler

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Thaler. Located in Obernberg am Brenner in the Tyrol region, Holiday Home Thaler has a terrace and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Thaler sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428

Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428 is situated in Gries am Brenner, just 200 metres from Hochsonnlift. Ubytovanie Apartment in Gries am Brenner/Tirol 26428 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Gries am Brenner

Mesto Gries am Brenner sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Gries am Brenner.