Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Grinzens

V meste Grinzens (Rakúsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Grinzens

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Grinzens

Ferienwohnung Christ

9,6

Ferienwohnung Christ

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Christ. Set in Grinzens, 36 km from Neustift im Stubaital, Ferienwohnung Christ offers a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Christ sa nachádza v meste Kapellenweg 11-12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spa & Wellness Apartment Gerda

Spa & Wellness Apartment Gerda

Ubytovanie (Apartmán) Spa & Wellness Apartment Gerda. Located 11 km from Innsbruck, Spa & Wellness Apartment Gerda offers an apartment with a sauna in Grinzens. Ubytovanie Spa & Wellness Apartment Gerda sa nachádza v meste Kirchgasse 25 (Rakúsko - Tirolsko).

Holiday Home Pablo

Holiday Home Pablo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pablo. Holiday Home Pablo is situated in Oberperfuss, 8 km from Peter Anich 1, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Pablo sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Grinzens

Mesto Grinzens sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Grinzens.