Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Großkirchheim

V meste Großkirchheim (Rakúsko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Großkirchheim

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Großkirchheim

Landhaus Schober Apartments

9,9

Landhaus Schober Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Schober Apartments. Surrounded by the Heiligenblut Ski Resort, this Alpine-style hotel offers a traditional sauna, free Wi-Fi and panoramic views of the Großglockner Mountain. Ubytovanie Landhaus Schober Apartments sa nachádza v meste Untersagritz 31 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Lacklhof

9,8

Apartment Lacklhof

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lacklhof. Located on a farm in Großkirchheim, a 15-minute drive from the Heiligen Blut Ski Area, Apartment Lacklhof offers a self-catering accommodation unit with... Ubytovanie Apartment Lacklhof sa nachádza v meste Sagritz 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

haus bergblick

9,8

haus bergblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) haus bergblick. Boasting garden views, haus bergblick provides accommodation with a garden and a balcony, around 14 km from Eisseebahn. Ubytovanie haus bergblick sa nachádza v meste mitten 44 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Suntinger

9,6

Ferienwohnung Suntinger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Suntinger. Ferienwohnung Suntinger is located a 4-minute walk from the centre of Großkirchheim and features a small fish pond in the well kept garden with a furnished... Ubytovanie Ferienwohnung Suntinger sa nachádza v meste Döllach 143 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mölltaler Ferienhäuser

9,6

Mölltaler Ferienhäuser

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mölltaler Ferienhäuser. Located in the Hohe Tauern National Park, Mölltaler Ferienhäuser offers guests spacious chalets with 3 bedrooms, a bathroom, living room, kitchenette,... Ubytovanie Mölltaler Ferienhäuser sa nachádza v meste Sagritz 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schlosswirt Chalets & Apartments

9,4

Schlosswirt Chalets & Apartments

Ubytovanie (Horské chaty) Schlosswirt Chalets & Apartments. Set in the Hohe Tauern National Park, close to the Großkirchheim castle, Schlosswirt Chalets & Apartments offers accommodation with mountain views. Ubytovanie Schlosswirt Chalets & Apartments sa nachádza v meste Döllach 100 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Dienerhof

9,3

Ferienwohnung Dienerhof

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Dienerhof. Boasting mountain views, Ferienwohnung Dienerhof features accommodation with a balcony and a coffee machine. Ubytovanie Ferienwohnung Dienerhof sa nachádza v meste Sagritz 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Badstube Lex

9,3

Badstube Lex

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Badstube Lex. Badstube Lex is a holiday home set in Großkirchheim, 10 km from Eisseebahn. Guests benefit from terrace. Free private parking is available on site. Ubytovanie Badstube Lex sa nachádza v meste Mitten 21 Grosskirchheim (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sagritzerwirt

9,2

Sagritzerwirt

Ubytovanie (Penzión) Sagritzerwirt. Moderný penzión Sagritzerwirt ponúka útulné ubytovanie s priateľskou atmosférou v krásnej oblasti uprostred národného parku Vysoké Taury. Ubytovanie Sagritzerwirt sa nachádza v meste Sagritz 31 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus

9,2

Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus

Ubytovanie (Hotel) Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus. Originally built 500 years ago, the Döllacher Dortwirtshaus is one of the oldest buildings in Carinthia. Ubytovanie Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus sa nachádza v meste Döllach 79 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Schlosswirt

8,8

Hotel Schlosswirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Schlosswirt. Hotel Schlosswirt sa nachádza v obci Döllach v údolí Möll, uprostred nádherných hôr Národného parku Vysoké Taury. Ubytovanie Hotel Schlosswirt sa nachádza v meste Döllach 100 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wuidererhüttn

8,7

Wuidererhüttn

Ubytovanie (Horská chata) Wuidererhüttn. Rustikálna chata Wuidererhüttn s balkónom sa nachádza na kopci uprostred lesov a lúk, 3 minúty jazdy autom od centra obce Grosskirchheim a 10 minút jazdy... Ubytovanie Wuidererhüttn sa nachádza v meste Sagritz 51 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 630 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Mountain View

8,5

Guesthouse Mountain View

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Mountain View. Penzión Mountain View sa nachádza na okraji národného parku Hohe Tauern a ponúka ubytovanie v izbách s balkónom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a... Ubytovanie Guesthouse Mountain View sa nachádza v meste Untersagritz 23 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Post

8,2

Hotel Post

Ubytovanie (Hotel) Hotel Post. Located in Großkirchheim in the Hohe Tauern National Park region, Hotel Post has a Finnish and herbal sauna, a fitness room, sun bed and Kneipp basin. Ubytovanie Hotel Post sa nachádza v meste Döllach 83 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Alpenstille

Ferienhaus Alpenstille

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Alpenstille. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Alpenstille provides accommodation in Großkirchheim with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Alpenstille sa nachádza v meste Döllach 84 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Arve

Ferienhaus Arve

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Arve. Featuring a garden with a sun terrace, Ferienhaus Arve is a detached holiday home located in Großkirchheim. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Ferienhaus Arve sa nachádza v meste Döllach 95 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Daberer

Ferienhaus Daberer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Daberer. Situated in Großkirchheim, 18 km from Eisseebahn, Ferienhaus Daberer features accommodation with a tennis court, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Ferienhaus Daberer sa nachádza v meste 1 Ranach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Murmel

Chalet Murmel

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Murmel. Chalet Murmel in Großkirchheim offers accommodation with free WiFi, 16 km from Eisseebahn. Ubytovanie Chalet Murmel sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gartlblick

Haus Gartlblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Gartlblick. Großkirchheim’s Haus Gartlblick is within 1 km of restaurants, a supermarket, the town centre, indoor climbing facilities and a tennis court. Ubytovanie Haus Gartlblick sa nachádza v meste Am Putzenhof 29 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Großkirchheim

Mesto Großkirchheim sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Großkirchheim.