Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Gundersheim

V meste Gundersheim (Rakúsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gundersheim

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gundersheim

Ferienhaus Backstuber

9,7

Ferienhaus Backstuber

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Backstuber. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Backstuber sa nachádza v obci Gundersheim, 15 km od lyžiarskeho strediska Nassfeld a ponúka výhľad na hory a záhradu s... Ubytovanie Ferienhaus Backstuber sa nachádza v meste Goderschach 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Schmidt

9,6

Ferienwohnung Schmidt

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Schmidt. Ferienwohnung Schmidt offers accommodation in Gundersheim, 32 km from Lienz and 40 km from Tarvisio. Ubytovanie Ferienwohnung Schmidt sa nachádza v meste Grafendorf 63 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Maar

9,3

Bauernhof Maar

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Maar. Ubytovacie zariadenie Bauernhof Maar v obci Gundersheim je farma s hospodárskymi zvieratami a ponúka jazdu na koni. Ubytovanie Bauernhof Maar sa nachádza v meste Goderschach 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Restaurant Gasthof Michal

9,2

Hotel Restaurant Gasthof Michal

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant Gasthof Michal. Centrally located in Gundersheim, 3 km from Kirchbach, Gasthof Pension Michal is 100 metres from the cross-country ski trail. Ubytovanie Hotel Restaurant Gasthof Michal sa nachádza v meste Goderschach 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FerienFuchs

9,1

FerienFuchs

Ubytovanie (Dovolenkový dom) FerienFuchs. FerienFuchs is a non-smoking holiday home with free WiFi, situated in Gundersheim. The unit is 34 km from Lienz. Free private parking is available on site. Ubytovanie FerienFuchs sa nachádza v meste Gundersheim 39 (Rakúsko - Korutánsko).

Aparthotel Forellenhof Waldner

9

Aparthotel Forellenhof Waldner

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Aparthotel Forellenhof Waldner. Apartmánový hotel Forellenhof Waldner sa nachádza v obci Gundersheim, v údolí Gail, 15 km od lyžiarskeho areálu Nassfeld. Ubytovanie Aparthotel Forellenhof Waldner sa nachádza v meste Gundersheim 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Rosenstockl

9

Appartements Rosenstockl

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Rosenstockl. Located in Gundersheim, 25 km from Sonnenalpe Nassfeld, Appartements Rosenstockl provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Appartements Rosenstockl sa nachádza v meste Hausnummer 90 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Mooi

8,8

Landhaus Mooi

Ubytovanie (Hotel) Landhaus Mooi. Landhaus Mooi has a seasonal outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Gundersheim. Ubytovanie Landhaus Mooi sa nachádza v meste Gundersheim 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Janschitz Gundersheim

Apartment Janschitz Gundersheim

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Janschitz Gundersheim. Situated a 10-minute walk from the centre of Gundersheim, Apartment Janschitz Gundersheim offers nicely furnished apartments with a flat-screen satellite... Ubytovanie Apartment Janschitz Gundersheim sa nachádza v meste Griminitzen/Rauth 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gundersheim

Mesto Gundersheim sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Gundersheim.