Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gurk

V meste Gurk (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gurk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gurk

JUFA Hotel Stift Gurk

9,2

JUFA Hotel Stift Gurk

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Stift Gurk. Situated in Gurk, 300 metres from Gurk Cathedral, JUFA Hotel Stift Gurk features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytovanie JUFA Hotel Stift Gurk sa nachádza v meste Domplatz 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Zum Kramer

8,6

Gasthof Zum Kramer

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Zum Kramer. Located right in the centre of Pisweg, near Gurk, Gasthof Zum Kramer offers a large children’s playground with a table tennis table, and a restaurant... Ubytovanie Gasthof Zum Kramer sa nachádza v meste Pisweg 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hütte zum Verlieben

8,4

Hütte zum Verlieben

Ubytovanie (Chata v prírode) Hütte zum Verlieben. Offering garden views, Hütte zum Verlieben in Gurk offers accommodation, free bikes, an outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and barbecue... Ubytovanie Hütte zum Verlieben sa nachádza v meste 3 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kronenwirt

8,2

Kronenwirt

Ubytovanie (Hostinec) Kronenwirt. Located in Gurk, 300 metres from Gurk Cathedral, Kronenwirt has a number of amenities including a restaurant, a bar, a garden and free WiFi. Ubytovanie Kronenwirt sa nachádza v meste Domplatz 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Isopp Erian Zimmer Appartements

Isopp Erian Zimmer Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Isopp Erian Zimmer Appartements. Located in the centre of Gurk, Isopp Erian Zimmer Appartements is just steps away from Gurk Cathedral. Free WiFi is available. Ubytovanie Isopp Erian Zimmer Appartements sa nachádza v meste Hauptstraße 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Christine

Apartment Christine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christine. Situated in Unterdeka in the Carinthia region, Apartment Christine features a patio. Ubytovanie Apartment Christine sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gurk

Mesto Gurk sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Gurk.