Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gyál

V meste Gyál (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Gyál

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Gyál

Thai style apt.near airport 4P

8,5

Thai style apt.near airport 4P

Ubytovanie (Apartmán) Thai style apt.near airport 4P. Thai style apt.near airport 4P is set in Gyál and offers a shared lounge. The air-conditioned accommodation is 19 km from Budapest. Ubytovanie Thai style apt.near airport 4P sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Toscan Caffe

8,1

Toscan Caffe

Ubytovanie (Penzión) Toscan Caffe. Set in Gyál, only 10 km from Budapest´s Liszt Ferenc Airport, Toscan Caffe offers a 24-hour front desk, free WiFi and a garden with a shared terrace. Ubytovanie Toscan Caffe sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csini Panzió Drinkbár

7,2

Csini Panzió Drinkbár

Ubytovanie (Penzión) Csini Panzió Drinkbár. Malý rodinou prevádzkovaný penzión Csini Drinkbár sa nachádza v centre mesta Gyál. Ubytovanie Csini Panzió Drinkbár sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Party Apartment

Party Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Party Apartment. Set in Gyál, this air-conditioned apartment features a sauna and a hot tub. Guests can also relax on the covered terrace. Ubytovanie Party Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 645 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Gyál

Mesto Gyál sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Gyál.