Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Győr

V meste Győr (Maďarsko) máme celkom 134 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Győr

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Győr

Somos Apartman

10

Somos Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Somos Apartman. Somos Apartman, a property with a terrace, is set in Győr, 1.4 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, 1.9 km from Győr Basilica, as well as 2. Ubytovanie Somos Apartman sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Design Studio 3

10

Old Design Studio 3

Ubytovanie (Apartmán) Old Design Studio 3. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Old Design Studio 3 can be found in Győr, close to Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure... Ubytovanie Old Design Studio 3 sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

gyorapartman-BEST

10

gyorapartman-BEST

Ubytovanie (Apartmán) gyorapartman-BEST. Boasting city views, gyorapartman-BEST features accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Győr Town Hall. Ubytovanie gyorapartman-BEST sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Design Studio

9,9

Old Design Studio

Ubytovanie (Apartmán) Old Design Studio. Featuring a garden, Old Design Studio provides accommodation in Győr with free WiFi and garden views. Ubytovanie Old Design Studio sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Kényelmes apartman a belváros szélén

9,9

Kényelmes apartman a belváros szélén

Ubytovanie (Apartmán) Kényelmes apartman a belváros szélén. Kényelmes apartman a belváros szélén, a property with a terrace, is set in Győr, less than 1 km from Győr Town Hall, 1. Ubytovanie Kényelmes apartman a belváros szélén sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Design Studio 2

9,9

Old Design Studio 2

Ubytovanie (Apartmán) Old Design Studio 2. Located in Győr, 600 metres from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, 1.2 km from Győr Town Hall and 1. Ubytovanie Old Design Studio 2 sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Kisfaludy Károly Apartman

9,9

Kisfaludy Károly Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kisfaludy Károly Apartman. Set in Győr, 1.7 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath and 1. Ubytovanie Kisfaludy Károly Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főtér Rezidencia

9,9

Főtér Rezidencia

Ubytovanie (Apartmány) Főtér Rezidencia. Rezidencia Főtér s terasou sa nachádza v meste Győr, 200 metrov od baziliky. Hostia môžu bezplatne využívať Wi-Fi v celom ubytovaní a súkromné parkovisko. Ubytovanie Főtér Rezidencia sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főtér Rezidencia 3

9,9

Főtér Rezidencia 3

Ubytovanie (Apartmány) Főtér Rezidencia 3. Located in Győr, 1.1 km from Győr Town Hall and 1.2 km from Győr Basilica, Főtér Rezidencia 3 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Főtér Rezidencia 3 sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ORIGO

9,9

ORIGO

Ubytovanie (Apartmán) ORIGO. Set in Győr, less than 1 km from Győr Town Hall and a 16-minute walk from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, ORIGO offers air-conditioned... Ubytovanie ORIGO sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Loft Apartman

9,9

Loft Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Loft Apartman. Loft Apartman in Győr provides accommodation with free WiFi, 700 metres from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, 800 metres from Bishop's Castle... Ubytovanie Loft Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

gyorapartman-TOP

9,8

gyorapartman-TOP

Ubytovanie (Apartmán) gyorapartman-TOP. Gyorapartman-TOP, a property with a fitness centre and a terrace, is located in Győr, 1.3 km from Győr Town Hall, 1. Ubytovanie gyorapartman-TOP sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bomi Apartman

9,8

Bomi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bomi Apartman. Offers a fully-equipped kitchen and a spacious terrace, Bomi Apartman is just a 5-minute walk from the centre of Győr. Ubytovanie Bomi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riverside Apartman

9,8

Riverside Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Riverside Apartman. Situated in Győr and only 700 metres from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, Riverside Apartman features accommodation with river views, free WiFi... Ubytovanie Riverside Apartman sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Studio 24

9,8

Luxury Studio 24

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Studio 24. Set in Győr in the Gyor-Moson-Sopron region, with Győr Basilica and Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath nearby, Luxury Studio 24 offers... Ubytovanie Luxury Studio 24 sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liszt Apartman

9,8

Liszt Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Liszt Apartman. Apartmán Liszt sa nachádza v Győri, necelý 1 km od radnice Győr a necelých 19 minút chôdze od kúpeľného, wellness a zážitkového komplexu Rába-Quelle s... Ubytovanie Liszt Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andromeda Apartment

9,8

Andromeda Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Andromeda Apartment. Offering a garden and garden view, Andromeda Apartment is located in Győr, 1.8 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath and 1. Ubytovanie Andromeda Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soda apartman

9,8

Soda apartman

Ubytovanie (Apartmány) Soda apartman. Situated in Győr, Soda apartman features city views and free WiFi, 1.1 km from Győr Town Hall and 1.2 km from Győr Basilica. Ubytovanie Soda apartman sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

gyorapartman

9,8

gyorapartman

Ubytovanie (Apartmán) gyorapartman. Apartmán s balkónom sa nachádza 700 metrov od baziliky Győr. Ubytovanie gyorapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főtér Rezidencia 2

9,8

Főtér Rezidencia 2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Főtér Rezidencia 2. Főtér Rezidencia 2 features city views, free WiFi and free private parking, located in Győr, 1.1 km from Győr Town Hall. Ubytovanie Főtér Rezidencia 2 sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Apartment

9,7

Penthouse Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Apartment. Boasting garden views, Penthouse Apartment features accommodation with a patio and a kettle, around 1.1 km from Győr Basilica. Ubytovanie Penthouse Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lia Apartman

9,7

Lia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lia Apartman. Offering a terrace and city view, Lia Apartman is located in Győr, less than 1 km from Győr Basilica and 2. Ubytovanie Lia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Holiday Apartman

9,7

Holiday Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartman. Located in Győr, 700 metres from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath and less than 1 km from Győr Town Hall, Holiday Apartman offers air... Ubytovanie Holiday Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sun Apartman

9,7

Sun Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sun Apartman. Offering city views, Sun Apartman is an accommodation located in Győr, 1.5 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath and 2.6 km from Győr... Ubytovanie Sun Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum Apartman

9,7

Centrum Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Apartman. Apartmán Centrum sa nachádza v meste Győr a ponúka ubytovanie s klimatizáciou, balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Centrum Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kisfaludy Sándor Apartman

9,7

Kisfaludy Sándor Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kisfaludy Sándor Apartman. Kisfaludy Sándor Apartman in Győr offers accommodation with free WiFi, 1.7 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, 1. Ubytovanie Kisfaludy Sándor Apartman sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Center Rev Apartment

9,7

Center Rev Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Center Rev Apartment. Boasting city views, Center Rev Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Győr Basilica. Ubytovanie Center Rev Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baross Boutique Apartman

9,7

Baross Boutique Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Baross Boutique Apartman. Apartmán Baross Boutique sa nachádza v centre mesta Győr na hlavnej pešej ulici, 300 metrov od biskupského hradu a 400 metrov od baziliky v Győri. Ubytovanie Baross Boutique Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy apartment in the downtown with free parking

9,7

Cozy apartment in the downtown with free parking

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment in the downtown with free parking. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Cozy apartment in the downtown with free parking offers accommodation in Győr with free WiFi and... Ubytovanie Cozy apartment in the downtown with free parking sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duna Home Studio

9,7

Duna Home Studio

Ubytovanie (Apartmán) Duna Home Studio. Duna Home Studio in Győr provides accommodation with free WiFi, 1.2 km from Győr Basilica, 1.8 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath and 2. Ubytovanie Duna Home Studio sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Aurora Premium Home

9,6

Aurora Premium Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Aurora Premium Home. Situated in Győr, within 4 km of Győr Town Hall and 5 km of Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, Aurora Premium Home offers accommodation with free... Ubytovanie Aurora Premium Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

gyorapartman2

9,6

gyorapartman2

Ubytovanie (Apartmán) gyorapartman2. Set in Győr, this air-conditioned apartment features a balcony, as well as a spacious garden with a playground. The unit is 1.8 km from Győr Basilica. Ubytovanie gyorapartman2 sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Győr Révfalu Apartman

9,6

Győr Révfalu Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Győr Révfalu Apartman. Győr Révfalu Apartman is located in Győr, 800 metres from Győr Basilica and 2. Ubytovanie Győr Révfalu Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sweet Home Apartment

9,6

Sweet Home Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sweet Home Apartment. Sweet Home Apartment offers accommodation in Győr, 100 metres from the riverbank of the Moson Danube. Ubytovanie Sweet Home Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rába Apartman House

9,6

Rába Apartman House

Ubytovanie (Apartmány) Rába Apartman House. Apartmánový dom Rába sa nachádza v meste Győr, 700 metrov od kúpeľov Rába-Quelle, termálnych a dobrodružných kúpeľov. Ubytovanie Rába Apartman House sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nádor Apartman

9,6

Nádor Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Nádor Apartman. Featuring free WiFi and air conditioning, Nádor Apartman is located in a residential area of Győr. Győr Town Hall is 1.2 km away. Ubytovanie Nádor Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sweet Dream Apartment

9,6

Sweet Dream Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sweet Dream Apartment. Situated 800 metres from Győr Basilica in a greenbelt area of Győr, Sweet Dream Apartment is 1.2 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath. Ubytovanie Sweet Dream Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunalux Apartman

9,6

Dunalux Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Dunalux Apartman. Situated in Győr, 600 metres from Győr Basilica and 1.5 km from Győr Town Hall, Dunalux Apartman offers a restaurant and air conditioning. Ubytovanie Dunalux Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wash House Apartman

9,6

Wash House Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wash House Apartman. Set in Győr in the Gyor-Moson-Sopron region, Wash House Apartman offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Wash House Apartman sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

CityCenter Apartment TTO

9,5

CityCenter Apartment TTO

Ubytovanie (Apartmán) CityCenter Apartment TTO. CityCenter Apartment TTO in Győr offers accommodation with free WiFi, 400 metres from Győr Town Hall, 1. Ubytovanie CityCenter Apartment TTO sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Studio Apartman

9,5

Belvárosi Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Studio Apartman. Featuring city views, Belvárosi Studio Apartman provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Győr Town Hall. Ubytovanie Belvárosi Studio Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gold Apartment - Győr

9,5

Gold Apartment - Győr

Ubytovanie (Apartmán) Gold Apartment - Győr. Offering free WiFi and city views, Gold Apartment - Győr is an accommodation situated in Győr, just 1.1 km from Győr Town Hall and 1. Ubytovanie Gold Apartment - Győr sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sündörgő

9,5

Sündörgő

Ubytovanie (Apartmán) Sündörgő. Boasting garden views, Sündörgő offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.1 km from Győr Town Hall. Ubytovanie Sündörgő sa nachádza v meste Győr (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ÚJ-LAK APARTMAN

9,5

ÚJ-LAK APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) ÚJ-LAK APARTMAN. Situated in Győr, less than 1 km from Győr Town Hall and a 16-minute walk from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, ÚJ-LAK APARTMAN features... Ubytovanie ÚJ-LAK APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luca Apartman

9,4

Luca Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Luca Apartman. Featuring city views, Luca Apartman provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Győr Town Hall. Ubytovanie Luca Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Central Apartman

9,4

Central Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Central Apartman. Situated in Győr, 600 metres from Győr Town Hall and less than 1 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, Central Apartman offers free WiFi and... Ubytovanie Central Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Downtown Apartments Superior

9,4

Downtown Apartments Superior

Ubytovanie (Apartmán) Downtown Apartments Superior. Located in Győr, less than 1 km from Győr Basilica and a 15-minute walk from Győr Town Hall, Downtown Apartments Superior offers air conditioning. Ubytovanie Downtown Apartments Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eden Center Home

9,4

Eden Center Home

Ubytovanie (Penzión) Eden Center Home. Ubytovacie zariadenie Eden Center Home sa nachádza v maďarskom meste Győr, 200 metrov od mestskej radnice. Ubytovanie Eden Center Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malasits Art home - private room in the center II.

9,4

Malasits Art home - private room in the center II.

Ubytovanie (Privát) Malasits Art home - private room in the center II.. Located in Győr, 700 metres from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, Malasits Art home - private room in the center II. Ubytovanie Malasits Art home - private room in the center II. sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hyggelig apartment on the 5th

9,4

Hyggelig apartment on the 5th

Ubytovanie (Apartmán) Hyggelig apartment on the 5th. Hyggelig apartment on the 5th in Győr offers accommodation with free WiFi, 2.1 km from Győr Town Hall, 3.2 km from Győr Basilica and 3. Ubytovanie Hyggelig apartment on the 5th sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gondola

9,3

Apartman Gondola

Ubytovanie (Penzión) Apartman Gondola. Apartmán Gondola ponúka ubytovanie v Györi, 2,2 km od baziliky a vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman Gondola sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Győr

Mesto Győr sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 134 hotelov a ubytovanie v meste Győr.