Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Haiming

V meste Haiming (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Haiming

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Haiming

Ferienwohnung Hausegg

9,8

Ferienwohnung Hausegg

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Hausegg. Ferienwohnung Hausegg features river views, free WiFi and free private parking, set in Haiming. Ubytovanie Ferienwohnung Hausegg sa nachádza v meste Haimingerberg 14 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Ida

9,5

Chalet Ida

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Ida. Horská chata Ida ponúka ubytovanie v obci Haiming a naskytá sa z nej výhľad na hory. Ubytovanie Chalet Ida sa nachádza v meste Kreuzstraße 22 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silzerhof

9,5

Silzerhof

Ubytovanie (Apartmán) Silzerhof. Silzerhof is situated in Haiming. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Silzerhof sa nachádza v meste Haimingerberg 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Marietta Mair

9,3

Ferienwohnung Marietta Mair

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Marietta Mair. Ferienwohnung Marietta Mair is located in Haiming, 3 km from Bahnhof Ötztal. Free WiFi is available. Ubytovanie Ferienwohnung Marietta Mair sa nachádza v meste Gartenweg 13a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ferienschlössl

8,9

Hotel Ferienschlössl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ferienschlössl. Hotel Ferienschlössl sa nachádza v nadmorskej výške 1 000 metrov nad údolím rieky Inn. Ponúka priestranné wellness centrum a izby s balkónom. Ubytovanie Hotel Ferienschlössl sa nachádza v meste Haimingerberg 42 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rafting Alm

8,6

Rafting Alm

Ubytovanie (Hostinec) Rafting Alm. Situated next to the Inn River and offering a restaurant serving Austrian cuisine, a bar and a garden, Rafting Alm is located in Haiming. Ubytovanie Rafting Alm sa nachádza v meste Magerbach 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Inn-side Adventure Cabins & Camping

8,5

Inn-side Adventure Cabins & Camping

Ubytovanie (Kemping) Inn-side Adventure Cabins & Camping. Ubytovacie zariadenie Inn-side Adventure Cabins & Camping sa nachádza v obci Haiming v Tirolsku a ponúka výhľad na hory a na rieku. Ubytovanie Inn-side Adventure Cabins & Camping sa nachádza v meste Magerbach 2a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Christl's Hof

8,2

Christl's Hof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Christl's Hof. Situated 100 metres from the centre of Haiming and 12 km from the Hochötz Ski Area, Christl's Hof offers a garden with a chapel. Ubytovanie Christl's Hof sa nachádza v meste Kreuzstraße 16 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haiminger Hof

6,8

Haiminger Hof

Ubytovanie (Hotel) Haiminger Hof. The Haiminger Hof enjoys a quiet location in Haiming, 4 km from the Ötztal exit of the A12 Inntal motorway. Ubytovanie Haiminger Hof sa nachádza v meste Siedlungsstraße 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fankhauser OutdoorSport

Fankhauser OutdoorSport

Ubytovanie (Hostinec) Fankhauser OutdoorSport. Located in Haiming, Fankhauser OutdoorSport features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Fankhauser OutdoorSport sa nachádza v meste Magerbach 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehüter 520S

Seehüter 520S

Ubytovanie (Apartmán) Seehüter 520S. Seehüter 520S is located in Aschau. Featuring a terrace, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as skiing and cycling. Ubytovanie Seehüter 520S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Haiming

Mesto Haiming sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Haiming.