Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hajdúböszörmény

V meste Hajdúböszörmény (Maďarsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hajdúböszörmény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hajdúböszörmény

Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths

10

Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths

Ubytovanie (Apartmán) Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths. Flat in Hajdúböszörmény is set in Hajdúböszörmény only 1 km from the local thermal bath, Bocskai Health Spa. Ubytovanie Flat in Hajdúböszörmény - near thermal baths sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

P16 Apartment

9,8

P16 Apartment

Ubytovanie (Apartmán) P16 Apartment. Located in Hajdúböszörmény in the Hajdu-Bihar region, P16 Apartment has a garden. Ubytovanie P16 Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piri Vendégház

8,9

Piri Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Piri Vendégház. Situated in Hajdúböszörmény, Piri Vendégház features a garden. Ubytovanie Piri Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MAMRE Szálló

8,8

MAMRE Szálló

Ubytovanie (Bed and breakfast) MAMRE Szálló. Bed & Breakfast MAMRE Szálló sa nachádza v centre mesta Hajdúböszörmény, 170 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie MAMRE Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veress Vendégház

8,2

Veress Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Veress Vendégház. Penzión Veress nájdete v obci Hajdúböszörmény a ponúka príslušenstvo na grilovanie a záhradu. Ubytovanie Veress Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ubytovanie v meste Hajdúböszörmény

Mesto Hajdúböszörmény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Hajdúböszörmény.