Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hajdúnánás

V meste Hajdúnánás (Maďarsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hajdúnánás

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hajdúnánás

Szárcsa Vendégház

9,8

Szárcsa Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szárcsa Vendégház. Boasting a garden, private pool and garden views, Szárcsa Vendégház is set in Hajdúnánás. Ubytovanie Szárcsa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Tornácos Vendégház

9,6

Tornácos Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tornácos Vendégház. Built in the beginning of the 20th century, Tornácos Vendégház is located 1 km from the centre of Hajdúnánás, and offers a large garden and free private... Ubytovanie Tornácos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Strucc Tanya Vendégház

9,6

Strucc Tanya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Strucc Tanya Vendégház. Penzión Strucc Tanya Vendégház sa nachádza v meste Hajdúnánás a ponúka bezplatné bicykle a záhradu. K dispozícii tu máte terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Strucc Tanya Vendégház sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Csipkés Vendégház

9,5

Csipkés Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Csipkés Vendégház. Csipkés Vendégház sa nachádza v obci Hajdúnánás, 1,4 km od termálnych a liečivých kúpeľov. Ubytovanie Csipkés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Grafit Apartmanok

9,4

Grafit Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Grafit Apartmanok. Grafit Apartmanok is situated in Hajdúnánás and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Grafit Apartmanok sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Termál Panzió

9,1

Termál Panzió

Ubytovanie (Penzión) Termál Panzió. Penzión Termál sa nachádza necelých 500 metrov od termálnych kúpeľov Hajdúnánás. Ubytovanie Termál Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

BB Apartman Hajdúnánás

9,1

BB Apartman Hajdúnánás

Ubytovanie (Apartmány) BB Apartman Hajdúnánás. Set in Hajdúnánás in the Hajdu-Bihar region, BB Apartman Hajdúnánás has a patio and garden views. Ubytovanie BB Apartman Hajdúnánás sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Diófa Motel Csárda

8,7

Diófa Motel Csárda

Ubytovanie (Bed and breakfast) Diófa Motel Csárda. Motel Diófa Csárda má reštauráciu à la carte a detské ihrisko v záhrade a je situovaný v pokojnej a tichej časti v meste Hajdúnánás. Ubytovanie Diófa Motel Csárda sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hotel Median Hajdúnánás

8,6

Hotel Median Hajdúnánás

Ubytovanie (Hotel) Hotel Median Hajdúnánás. Klimatizovaný hotel Median Hajdúnánás sa nachádza v meste Hajdúnánás a ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, à la carte... Ubytovanie Hotel Median Hajdúnánás sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Erzsike Vendégház

6,5

Erzsike Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Erzsike Vendégház. Penzión Erzsike Vendégház sa nachádza v obci Hajdúnánás a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Erzsike Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Levendula Vendégház

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula Vendégház. Levendula Vendégház is situated in Hajdúnánás and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 39 km from Tokaj. Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Zafír Vendégház

Zafír Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Zafír Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Zafír Vendégház provides accommodation in Hajdúnánás with free WiFi and garden views. Ubytovanie Zafír Vendégház sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Sirály 2 Apartman

Sirály 2 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sirály 2 Apartman. Situated in Hajdúnánás in the Hajdu-Bihar region, Sirály 2 Apartman has a patio and lake views. Ubytovanie Sirály 2 Apartman sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Prestige Vendégház

Prestige Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Prestige Vendégház. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Prestige Vendégház is located in Hajdúnánás. Ubytovanie Prestige Vendégház sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

The Gina Gubor House

The Gina Gubor House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) The Gina Gubor House. The Gina Gubor House is situated in Hajdúnánás and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie The Gina Gubor House sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Tóparti vendégház

Tóparti vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tóparti vendégház. Set in Hajdúnánás in the Hajdu-Bihar region, Tóparti vendégház features a patio and lake views. The air-conditioned accommodation is 39 km from Tokaj. Ubytovanie Tóparti vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hőforrás Apartman

Hőforrás Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Hőforrás Apartman. Hőforrás Apartman is located in Hajdúnánás and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Hőforrás Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Günter Vendégház-Hajdúnánás

Günter Vendégház-Hajdúnánás

Ubytovanie (Apartmán) Günter Vendégház-Hajdúnánás. Set in Hajdúnánás in the Hajdu-Bihar region, Günter Vendégház-Hajdúnánás features a patio. The property has garden views and is 27 km from Nyíregyháza. Ubytovanie Günter Vendégház-Hajdúnánás sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Sirály Apartman

Sirály Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sirály Apartman. Boasting a shared lounge, a garden, and a private beach area, Sirály Apartman offers accommodation in Hajdúnánás with free WiFi and garden views. Ubytovanie Sirály Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Őzike vendégház Hajdúnánás

Őzike vendégház Hajdúnánás

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Őzike vendégház Hajdúnánás. Őzike vendégház Hajdúnánás is set in Hajdúnánás and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Őzike vendégház Hajdúnánás sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Nánás Szállás 2

Nánás Szállás 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nánás Szállás 2. Ubytovacie zariadenie Nánás Szállás 2 sa nachádza v meste Hajdúnánás v regióne Hajdu-Bihar. Tento rekreačný dom ponúka gril, terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Nánás Szállás 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Nánás Szállás

Nánás Szállás

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nánás Szállás. Dovolenkový dom Nánás Szállás s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Hajdúnánás, 43 km od mesta Hajdúszoboszló. Ubytovanie Nánás Szállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Czifra Vendégház

Czifra Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Czifra Vendégház. Czifra Vendégház has a shared lounge, garden, barbecue facilities and terrace in Hajdúnánás. Ubytovanie Czifra Vendégház sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Verandás Vendégház

Verandás Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Verandás Vendégház. Verandás Vendégház is located in Hajdúnánás and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Verandás Vendégház sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Napsugár vendégház

Napsugár vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Napsugár vendégház. Napsugár vendégház is located in Hajdúnánás and offers a garden and a terrace. The property is 37 km from Debrecen and free private parking is provided. Ubytovanie Napsugár vendégház sa nachádza v meste Hajdúnánás (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ubytovanie v meste Hajdúnánás

Mesto Hajdúnánás sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Hajdúnánás.