Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Halenkov

V meste Halenkov (Česká republika) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Halenkov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Halenkov

Vila Anna Wellness

9,5

Vila Anna Wellness

Ubytovanie (Apartmány) Vila Anna Wellness. Vila Anna sa nachádza na pokojnom mieste v CHKO Beskydy. Ubytovanie Vila Anna Wellness sa nachádza v meste Halenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Anna Wellness má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Vila Anna Wellness momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmán Beskydy

9,3

Apartmán Beskydy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Beskydy. Apartmán Beskydy sa nachádza v obci Halenkov a ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad na hory a súkromnú terasu. Ubytovanie Apartmán Beskydy sa nachádza v meste Halenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmán Beskydy má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Apartmán Beskydy momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chalupa na Valašsku

9,3

Chalupa na Valašsku

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa na Valašsku. Chalupa na Valašsku ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Halenkove, 45 km od Žiliny a 45 km Rajeckých Teplíc. Ubytovanie Chalupa na Valašsku sa nachádza v meste Halenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chalupa na Valašsku má celkové hodnotenie 9,3. Pre Horská chata Chalupa na Valašsku momentálne evidujeme 5 recenzií.

Pension Fortuna

8,1

Pension Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Pension Fortuna. Penzión Fortuna sa nachádza na okraji obce Halenkov v hornatej oblasti Valašská na Morave, 400 metrov od miestnej zjazdovky Raškovec. Ubytovanie Pension Fortuna sa nachádza v meste Halenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Fortuna má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Pension Fortuna momentálne evidujeme 68 recenzií.

Penzion na parní pile

Penzion na parní pile

Ubytovanie (Penzión) Penzion na parní pile. Set in Halenkov, Penzion na parní pile features a bar, terrace and free WiFi. The units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Penzion na parní pile sa nachádza v meste Halenkov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion na parní pile nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Luxusní chalupa Halenkov

Luxusní chalupa Halenkov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxusní chalupa Halenkov. Luxusní chalupa Halenkov is situated in Halenkov and offers a restaurant, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Luxusní chalupa Halenkov sa nachádza v meste Halenkov (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Halenkov

Mesto Halenkov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Halenkov.