Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hallstatt

V meste Hallstatt (Rakúsko) máme celkom 52 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hallstatt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hallstatt

Ferienwohnung Brader

10

Ferienwohnung Brader

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Brader. Ferienwohnung Brader is located in Hallstatt, 200 metres from Salzwelten Hallstatt, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Ferienwohnung Brader sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Seehaus am Hallstätter See

10

Seehaus am Hallstätter See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seehaus am Hallstätter See. Featuring mountain views, Seehaus am Hallstätter See offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Museum Hallstatt. Ubytovanie Seehaus am Hallstätter See sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Holaus 150S

10

Haus Holaus 150S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Holaus 150S. Situated in Mayrhofen in the Tyrol region, Haus Holaus 150S has a balcony. Ubytovanie Haus Holaus 150S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Aschauer

9,8

Ferienwohnung Aschauer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Aschauer. Apartmán Ferienwohnung Aschauer sa nachádza v meste Hallstatt, 1,1 km od Múzea Hallstatt a 200 metrov od soľnej bane Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Ferienwohnung Aschauer sa nachádza v meste Eislgasse 103 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Polreich

9,8

Polreich

Ubytovanie (Hotel) Polreich. Set in Hallstatt, 400 metres from Museum Hallstatt, Polreich features rooms with lake views and free WiFi. Guests can enjoy mountain views. Ubytovanie Polreich sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hallstatt Lake View House

9,8

Hallstatt Lake View House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hallstatt Lake View House. Featuring lake views, Hallstatt Lake View House features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Museum Hallstatt. Ubytovanie Hallstatt Lake View House sa nachádza v meste Hallberg 8 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Living History (adults only)

9,8

Living History (adults only)

Ubytovanie (Apartmán) Living History (adults only). Featuring garden views, Living History (adults only) offers accommodation with a terrace and is located 15 metres from the main plaza. Ubytovanie Living History (adults only) sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Hallberg

9,7

Pension Hallberg

Ubytovanie (Penzión) Pension Hallberg. Penzión Hallberg má výbornú polohu na brehu malebného jazera Hallstatt. Ubytovanie Pension Hallberg sa nachádza v meste Seestraße 113 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only

9,7

Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only

Ubytovanie (Hotel) Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only. Situated in Hallstatt, less than 1 km from Museum Hallstatt, Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only features accommodation with a garden, free... Ubytovanie Boutiquehotel Strand Hallstatt - Adults only sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

I da Mitt

9,7

I da Mitt

Ubytovanie (Bed and breakfast) I da Mitt. Set 70 metres from Museum Hallstatt, I da Mitt offers accommodation with a bar, a garden and room service for your convenience. Ubytovanie I da Mitt sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Franziska

9,7

Haus Franziska

Ubytovanie (Apartmány) Haus Franziska. Ubytovacie zariadenie Haus Franziska sa nachádza v obci Hallstatt, len pár minút chôdze od miestnych pamiatok zapísaných na zozname UNESCO a 400 metrov od... Ubytovanie Haus Franziska sa nachádza v meste Gosaumühlstraße 71 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Loft am See

9,6

Loft am See

Ubytovanie (Apartmán) Loft am See. Elegantný apartmán Loft am See obklopený nádhernými horami sa nachádza na brehoch jazera Hallstatt. Ubytovanie Loft am See sa nachádza v meste Seelände 185 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

C.T.N. Loghouse

9,6

C.T.N. Loghouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) C.T.N. Loghouse. Dovolenkový dom CTN Loghouse sa nachádza v oblasti Hallstatt v regióne Horné Rakúsko a má terasu. Stavba je vzdialená 1,5 km od múzea Hallstatt. Ubytovanie C.T.N. Loghouse sa nachádza v meste Lahn 225 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Regina

9,6

Ferienwohnung Regina

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Regina. Offering barbecue facilities and a garden, Ferienwohnung Regina is set in Hallstatt, 1.3 km from Museum Hallstatt. Ubytovanie Ferienwohnung Regina sa nachádza v meste Malerweg 178 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Appartement Emilia

9,6

Appartement Emilia

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Emilia. Apartmán Emilia sa nachádza v meste Hallstatt v Hornom Rakúsku, v blízkosti múzea Hallstatt. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Appartement Emilia sa nachádza v meste Seelände 70b (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment Luise

9,6

Apartment Luise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luise. Offering panoramic views of Lake Hallstatt and the surrounding mountains, Apartment Luise is a rustic and carefully decorated apartment, located in... Ubytovanie Apartment Luise sa nachádza v meste Seestraße 152 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartments Marie A

9,5

Apartments Marie A

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marie A. Ubytovacie zariadenie Apartments Marie A s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, asi 400 metrov od soľnej bane Hallstatt. Ubytovanie Apartments Marie A sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Salzberg

9,5

Ferienhaus Salzberg

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Salzberg. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Salzberg je vhodné pre ubytovanie s domácimi zvieratami a ponúka apartmány v meste Hallstatt, len 3 minúty pešo od brehu... Ubytovanie Ferienhaus Salzberg sa nachádza v meste Lahnstrasse 105 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pepi‘s Apartment

9,4

Pepi‘s Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Pepi‘s Apartment. Featuring a balcony with lake views, and a garden and a terrace, Pepi‘s Apartment can be found in Hallstatt, close to Museum Hallstatt and 600 metres from... Ubytovanie Pepi‘s Apartment sa nachádza v meste Seestraße 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartments Marie B

9,4

Apartments Marie B

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marie B. Apartmány Marie B s výhľadom na hory, ponúkajú ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 400 metrov od Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Apartments Marie B sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Seehaus - Seewirt

9,4

Seehaus - Seewirt

Ubytovanie (Apartmán) Seehaus - Seewirt. Seehaus - Seewirt features a terrace and is situated in Hallstatt, within just 100 metres of Museum Hallstatt and 1.1 km of Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Seehaus - Seewirt sa nachádza v meste Seestraße 99 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

PinkDeer

9,3

PinkDeer

Ubytovanie (Apartmán) PinkDeer. Offering free WiFi and lake views, PinkDeer provides accommodation set in Hallstatt, just 400 metres from Museum Hallstatt. Ubytovanie PinkDeer sa nachádza v meste Gosaumühlstraße 86 im Römischen (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Sarstein

9,3

Pension Sarstein

Ubytovanie (Penzión) Pension Sarstein. Penzión Sarstein sa nachádza priamo na brehu jazera Hallstatt v regióne Salzkammergut, 2 minúty chôdze od centra mesta Hallstatt, ktoré je súčasťou... Ubytovanie Pension Sarstein sa nachádza v meste Gosaumühlstraße 83 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gasthof Pension Grüner Anger

9,3

Gasthof Pension Grüner Anger

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Grüner Anger. Nedávno zrekonštruovaný penzión Gasthof Grüner Anger sa nachádza na pokojnom mieste len 200 metrov od jazera Hallstatt a 8 minút chôdze od centra obce... Ubytovanie Gasthof Pension Grüner Anger sa nachádza v meste Lahn 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung KraftTanken

9,2

Ferienwohnung KraftTanken

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung KraftTanken. Set in Hallstatt, within 300 metres of Salzwelten Hallstatt, Ferienwohnung KraftTanken is an accommodation offering lake views. Ubytovanie Ferienwohnung KraftTanken sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus am Hof 15th century house in the city center with lake view balcony

9,2

Haus am Hof 15th century house in the city center with lake view balcony

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus am Hof 15th century house in the city center with lake view balcony. Boasting lake views, Haus am Hof 15th century house in the city center with lake view balcony features accommodation with a balcony and a kettle, around a... Ubytovanie Haus am Hof 15th century house in the city center with lake view balcony sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartements Wallner

9,2

Apartements Wallner

Ubytovanie (Apartmány) Apartements Wallner. Apartements Wallner has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Hallstatt, 1.2 km from Museum Hallstatt. Ubytovanie Apartements Wallner sa nachádza v meste Aufsatzweg 64 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

9,1

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

Ubytovanie (Apartmány) W & S Executive Apartments - Hallstatt I. W & S Executive Apartments sa nachádza v meste Hallstatt, iba 140 metrov od brehu jazera Hallstatt. Ubytovanie W & S Executive Apartments - Hallstatt I sa nachádza v meste Lahnstraße 55 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Salzhaus

9,1

Salzhaus

Ubytovanie (Apartmán) Salzhaus. Featuring city views, Salzhaus provides accommodation with a restaurant and a balcony, around a few steps from Museum Hallstatt. Ubytovanie Salzhaus sa nachádza v meste Oberer Marktplatz 54 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment am Hallstätter See

9

Apartment am Hallstätter See

Ubytovanie (Apartmán) Apartment am Hallstätter See. Featuring a garden and a terrace, Apartment am Hallstätter See provides accommodation in Hallstatt with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment am Hallstätter See sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

9

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) W & S Executive Apartments - Hallstatt II. Apartmány W & S Executive - Hallstatt II so záhradou sa nachádzajú v meste Hallstatt, 1,4 km od múzea, 400 metrov od soľnej bane a 200 metrov od centra... Ubytovanie W & S Executive Apartments - Hallstatt II sa nachádza v meste Hallstatt 220 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Café Restaurant Anneliese

9

Café Restaurant Anneliese

Ubytovanie (Hostinec) Café Restaurant Anneliese. Featuring a traditional Tyrolean restaurant with a terrace, Café Restaurant Anneliese is located in the village of Schwendt. Ubytovanie Café Restaurant Anneliese sa nachádza v meste Dorfstraße 15 (Rakúsko - Tirolsko).

Pear Tree House

9

Pear Tree House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pear Tree House. Rekreačný dom Pear Tree House sa nachádza v meste Hallstatt a ponúka bezplatné WiFi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Pear Tree House sa nachádza v meste Malerweg 144 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienwohnung Cijan

8,9

Ferienwohnung Cijan

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Cijan. Just 100 metres from Lake Hallstatt, this spacious apartment is an 8-minute walk from the centre of the UNESCO World Heritage town of Hallstatt in the... Ubytovanie Ferienwohnung Cijan sa nachádza v meste Aufsatzplatz 157 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

8,9

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

Ubytovanie (Hotel) Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt. Fenix ​​Hall sa nachádza v obci Hallstatt, zapísanej do Zoznamu UNESCO. Ubytovanie Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt sa nachádza v meste Lahnstraße 42 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Seehotel Grüner Baum

8,9

Seehotel Grüner Baum

Ubytovanie (Hotel) Seehotel Grüner Baum. Tento 4-hviezdičkový superior hotel Seehotel Grüner Baum sa nachádza v centre mesta svetového dedičstva Hallstatt v hornorakúskom regióne Salzkammergut a... Ubytovanie Seehotel Grüner Baum sa nachádza v meste Marktplatz 104 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hallstatt Hideaway - Adults only

8,8

Hallstatt Hideaway - Adults only

Ubytovanie (Penzión) Hallstatt Hideaway - Adults only. Penzión Hallstatt Hideaway sa nachádza v centre mesta Hallstatt, chráneného UNESCOM-m, len pár krokov od brehu jazera. Ubytovanie Hallstatt Hideaway - Adults only sa nachádza v meste Dr.-Friedrich-Morton-Weg-24 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gasthof Pension Hirlatz

8,8

Gasthof Pension Hirlatz

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Hirlatz. Penzión Hirlatz sa nachádza v meste Hallstatt, zapísanom do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, len 20 minút chôdze od centra a od... Ubytovanie Gasthof Pension Hirlatz sa nachádza v meste Malerweg 125 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Alpen Apartement

8,7

Alpen Apartement

Ubytovanie (Apartmán) Alpen Apartement. Apartmán Alpen so záhradou sa nachádza v obci Hallstatt. Ponúka terasu a gril. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Alpen Apartement sa nachádza v meste 168 Kohlstattweg (Rakúsko - Horné Rakúsko).

W & S Grand Suites - Hallstatt III

8,7

W & S Grand Suites - Hallstatt III

Ubytovanie (Apartmány) W & S Grand Suites - Hallstatt III. Apartmány Hallstatt Otto sa nachádzajú v meste Hallstatt, 15 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie W & S Grand Suites - Hallstatt III sa nachádza v meste Kohlstattweg 120 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Bergblick

8,7

Haus Bergblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bergblick. Situated in Hallstatt in the Upper Austria region, Haus Bergblick features a balcony. The accommodation is 1. Ubytovanie Haus Bergblick sa nachádza v meste Echerntalweg (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Authentic Hallstatt

8,6

Authentic Hallstatt

Ubytovanie (Apartmán) Authentic Hallstatt. Ubytovacie zariadenie Authentic Hallstatt ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v meste Hallstatt. Ubytovanie Authentic Hallstatt sa nachádza v meste Dr. Mortonweg 24 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Weisses Lamm

8,6

Weisses Lamm

Ubytovanie (Hostinec) Weisses Lamm. Ubytovanie Weisses Lamm sa nachádza v Hallstatte na dobrom mieste, 200 metrov od múzea Hallstatt a 1 km od soľnej bane Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Weisses Lamm sa nachádza v meste Dr. F. Mortonweg 166 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Hallstatt

Mesto Hallstatt sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 52 hotelov a ubytovanie v meste Hallstatt.