Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hallstatt

V meste Hallstatt (Rakúsko) máme celkom 52 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hallstatt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hallstatt

Seehaus am Hallstätter See

10

Seehaus am Hallstätter See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seehaus am Hallstätter See. Featuring mountain views, Seehaus am Hallstätter See offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Museum Hallstatt. Ubytovanie Seehaus am Hallstätter See sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Fallnhauser - Adults only

10

Appartement Fallnhauser - Adults only

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Fallnhauser - Adults only. This fully furnished self-catering studio apartment is situated directly on the shore of Lake Hallstatt, a 2-minute walk from the historic market square. Ubytovanie Appartement Fallnhauser - Adults only sa nachádza v meste Seestraße 146 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Holaus 150S

10

Haus Holaus 150S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Holaus 150S. Situated in Mayrhofen in the Tyrol region, Haus Holaus 150S has a balcony. Ubytovanie Haus Holaus 150S sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Aschauer

9,8

Ferienwohnung Aschauer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Aschauer. Apartmán Ferienwohnung Aschauer sa nachádza v meste Hallstatt, 1,1 km od Múzea Hallstatt a 200 metrov od soľnej bane Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Ferienwohnung Aschauer sa nachádza v meste Eislgasse 103 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hallstatt Lake View House

9,8

Hallstatt Lake View House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hallstatt Lake View House. Featuring lake views, Hallstatt Lake View House features accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Museum Hallstatt. Ubytovanie Hallstatt Lake View House sa nachádza v meste Hallberg 8 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 402 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Living History (adults only)

9,8

Living History (adults only)

Ubytovanie (Apartmán) Living History (adults only). Featuring garden views, Living History (adults only) offers accommodation with a terrace and is located 15 metres from the main plaza. Ubytovanie Living History (adults only) sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 284 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Hallberg

9,7

Pension Hallberg

Ubytovanie (Penzión) Pension Hallberg. Penzión Hallberg má výbornú polohu na brehu malebného jazera Hallstatt. Ubytovanie Pension Hallberg sa nachádza v meste Seestraße 113 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Franziska

9,7

Haus Franziska

Ubytovanie (Apartmány) Haus Franziska. Ubytovacie zariadenie Haus Franziska sa nachádza v obci Hallstatt, len pár minút chôdze od miestnych pamiatok zapísaných na zozname UNESCO a 400 metrov od... Ubytovanie Haus Franziska sa nachádza v meste Gosaumühlstraße 71 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Loft am See

9,6

Loft am See

Ubytovanie (Apartmán) Loft am See. Elegantný apartmán Loft am See obklopený nádhernými horami sa nachádza na brehoch jazera Hallstatt. Ubytovanie Loft am See sa nachádza v meste Seelände 185 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Regina

9,6

Ferienwohnung Regina

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Regina. Offering barbecue facilities and a garden, Ferienwohnung Regina is set in Hallstatt, 1.3 km from Museum Hallstatt. Ubytovanie Ferienwohnung Regina sa nachádza v meste Malerweg 178 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

C.T.N. Loghouse

9,6

C.T.N. Loghouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) C.T.N. Loghouse. Dovolenkový dom CTN Loghouse sa nachádza v oblasti Hallstatt v regióne Horné Rakúsko a má terasu. Stavba je vzdialená 1,5 km od múzea Hallstatt. Ubytovanie C.T.N. Loghouse sa nachádza v meste Lahn 225 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 364 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Haus Hemetzberger

9,6

B&B Haus Hemetzberger

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Haus Hemetzberger. Featuring mountain views, B&B Haus Hemetzberger provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 1. Ubytovanie B&B Haus Hemetzberger sa nachádza v meste 113 Kohlstattweg (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Appartement Emilia

9,6

Appartement Emilia

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Emilia. Apartmán Emilia sa nachádza v meste Hallstatt v Hornom Rakúsku, v blízkosti múzea Hallstatt. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Appartement Emilia sa nachádza v meste Seelände 70b (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luise

9,6

Apartment Luise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luise. Offering panoramic views of Lake Hallstatt and the surrounding mountains, Apartment Luise is a rustic and carefully decorated apartment, located in... Ubytovanie Apartment Luise sa nachádza v meste Seestraße 152 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Zauner

9,5

Ferienwohnung Zauner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Zauner. Boasting garden views, Ferienwohnung Zauner provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.9 km from Museum Hallstatt. Ubytovanie Ferienwohnung Zauner sa nachádza v meste 215 Kohlstattweg (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartments Marie A

9,5

Apartments Marie A

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marie A. Ubytovacie zariadenie Apartments Marie A s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, asi 400 metrov od soľnej bane Hallstatt. Ubytovanie Apartments Marie A sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Salzberg

9,5

Ferienhaus Salzberg

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Salzberg. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Salzberg je vhodné pre ubytovanie s domácimi zvieratami a ponúka apartmány v meste Hallstatt, len 3 minúty pešo od brehu... Ubytovanie Ferienhaus Salzberg sa nachádza v meste Lahnstrasse 105 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Holaus

9,4

Haus Holaus

Ubytovanie (Apartmány) Haus Holaus. Haus Holaus is a self-catering accommodation located in Aschau, 3 km from the Zillertal-Arena Ski Area and it offers free WiFi access. Ubytovanie Haus Holaus sa nachádza v meste Waldweg 34 (Rakúsko - Tirolsko).

Pepi‘s Apartment

9,4

Pepi‘s Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Pepi‘s Apartment. Featuring a balcony with lake views, and a garden and a terrace, Pepi‘s Apartment can be found in Hallstatt, close to Museum Hallstatt and 600 metres from... Ubytovanie Pepi‘s Apartment sa nachádza v meste Seestraße 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 247 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marie B

9,4

Apartments Marie B

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marie B. Apartmány Marie B s výhľadom na hory, ponúkajú ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, asi 400 metrov od Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Apartments Marie B sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehaus - Seewirt

9,4

Seehaus - Seewirt

Ubytovanie (Apartmán) Seehaus - Seewirt. Seehaus - Seewirt features a terrace and is situated in Hallstatt, within just 100 metres of Museum Hallstatt and 1.1 km of Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Seehaus - Seewirt sa nachádza v meste Seestraße 99 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 533 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Höll Herta

9,4

Haus Höll Herta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Höll Herta. Penzión Haus Höll Herta sa nachádza iba 150 metrov od jazera Hallstatt a 50 metrov od soľnej bane. Ubytovanie Haus Höll Herta sa nachádza v meste Salzbergstraße 45 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

PinkDeer

9,3

PinkDeer

Ubytovanie (Apartmán) PinkDeer. Offering free WiFi and lake views, PinkDeer provides accommodation set in Hallstatt, just 400 metres from Museum Hallstatt. Ubytovanie PinkDeer sa nachádza v meste Gosaumühlstraße 86 im Römischen (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am Bach

9,3

Haus am Bach

Ubytovanie (Apartmán) Haus am Bach. Ubytovanie Haus am Bach so záhradou sa nachádza v meste Hallstatt, necelý 1 km od múzea Hallstatt, 5 minút chôdze od Soľného sveta Hallstatt a 700 metrov... Ubytovanie Haus am Bach sa nachádza v meste 141 Lahnstraße (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Sarstein

9,3

Pension Sarstein

Ubytovanie (Penzión) Pension Sarstein. Penzión Sarstein sa nachádza priamo na brehu jazera Hallstatt v regióne Salzkammergut, 2 minúty chôdze od centra mesta Hallstatt, ktoré je súčasťou... Ubytovanie Pension Sarstein sa nachádza v meste Gosaumühlstraße 83 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Grüner Anger

9,3

Gasthof Pension Grüner Anger

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Grüner Anger. Nedávno zrekonštruovaný penzión Gasthof Grüner Anger sa nachádza na pokojnom mieste len 200 metrov od jazera Hallstatt a 8 minút chôdze od centra obce... Ubytovanie Gasthof Pension Grüner Anger sa nachádza v meste Lahn 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartements Wallner

9,2

Apartements Wallner

Ubytovanie (Apartmány) Apartements Wallner. Apartements Wallner has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Hallstatt, 1.2 km from Museum Hallstatt. Ubytovanie Apartements Wallner sa nachádza v meste Aufsatzweg 64 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

9,1

W & S Executive Apartments - Hallstatt I

Ubytovanie (Apartmány) W & S Executive Apartments - Hallstatt I. W & S Executive Apartments sa nachádza v meste Hallstatt, iba 140 metrov od brehu jazera Hallstatt. Ubytovanie W & S Executive Apartments - Hallstatt I sa nachádza v meste Lahnstraße 55 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Steinbrecher Hallstatt

9,1

Haus Steinbrecher Hallstatt

Ubytovanie (Apartmány) Haus Steinbrecher Hallstatt. Haus Steinbrecher Hallstatt is situated in the UNESCO-protected town of Hallstatt, an 8-minute walk from the shore of the lake. Ubytovanie Haus Steinbrecher Hallstatt sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Salzhaus

9,1

Salzhaus

Ubytovanie (Apartmán) Salzhaus. Featuring city views, Salzhaus provides accommodation with a restaurant and a balcony, around a few steps from Museum Hallstatt. Ubytovanie Salzhaus sa nachádza v meste Oberer Marktplatz 54 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gingin- rooms

9

Gingin- rooms

Ubytovanie (Privát) Gingin- rooms. Featuring mountain views, Gingin- rooms features accommodation with a patio and a kettle, around 90 metres from Salzwelten Hallstatt. Set 1. Ubytovanie Gingin- rooms sa nachádza v meste 32 Malerweg Erdgeschoss (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apartment am Hallstätter See

9

Apartment am Hallstätter See

Ubytovanie (Apartmán) Apartment am Hallstätter See. Featuring a garden and a terrace, Apartment am Hallstätter See provides accommodation in Hallstatt with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment am Hallstätter See sa nachádza v meste Hallstatt (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

9

W & S Executive Apartments - Hallstatt II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) W & S Executive Apartments - Hallstatt II. Apartmány W & S Executive - Hallstatt II so záhradou sa nachádzajú v meste Hallstatt, 1,4 km od múzea, 400 metrov od soľnej bane a 200 metrov od centra... Ubytovanie W & S Executive Apartments - Hallstatt II sa nachádza v meste Hallstatt 220 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 404 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Café Restaurant Anneliese

9

Café Restaurant Anneliese

Ubytovanie (Hostinec) Café Restaurant Anneliese. Featuring a traditional Tyrolean restaurant with a terrace, Café Restaurant Anneliese is located in the village of Schwendt. Ubytovanie Café Restaurant Anneliese sa nachádza v meste Dorfstraße 15 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pear Tree House

9

Pear Tree House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pear Tree House. Rekreačný dom Pear Tree House sa nachádza v meste Hallstatt a ponúka bezplatné WiFi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Pear Tree House sa nachádza v meste Malerweg 144 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 281 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Cijan

8,9

Ferienwohnung Cijan

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Cijan. Just 100 metres from Lake Hallstatt, this spacious apartment is an 8-minute walk from the centre of the UNESCO World Heritage town of Hallstatt in the... Ubytovanie Ferienwohnung Cijan sa nachádza v meste Aufsatzplatz 157 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

8,9

Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt

Ubytovanie (Hotel) Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt. Fenix ​​Hall sa nachádza v obci Hallstatt, zapísanej do Zoznamu UNESCO. Ubytovanie Fenix Hall Boutique Hotel Hallstatt sa nachádza v meste Lahnstraße 42 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehotel Grüner Baum

8,9

Seehotel Grüner Baum

Ubytovanie (Hotel) Seehotel Grüner Baum. Tento 4-hviezdičkový superior hotel Seehotel Grüner Baum sa nachádza v centre mesta svetového dedičstva Hallstatt v hornorakúskom regióne Salzkammergut a... Ubytovanie Seehotel Grüner Baum sa nachádza v meste Marktplatz 104 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hallstatt Hideaway - Adults only

8,8

Hallstatt Hideaway - Adults only

Ubytovanie (Penzión) Hallstatt Hideaway - Adults only. Penzión Hallstatt Hideaway sa nachádza v centre mesta Hallstatt, chráneného UNESCOM-m, len pár krokov od brehu jazera. Ubytovanie Hallstatt Hideaway - Adults only sa nachádza v meste Dr.-Friedrich-Morton-Weg-24 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 360 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Hirlatz

8,8

Gasthof Pension Hirlatz

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Hirlatz. Penzión Hirlatz sa nachádza v meste Hallstatt, zapísanom do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, len 20 minút chôdze od centra a od... Ubytovanie Gasthof Pension Hirlatz sa nachádza v meste Malerweg 125 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen Apartement

8,7

Alpen Apartement

Ubytovanie (Apartmán) Alpen Apartement. Apartmán Alpen so záhradou sa nachádza v obci Hallstatt. Ponúka terasu a gril. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Alpen Apartement sa nachádza v meste 168 Kohlstattweg (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

W & S Grand Suites - Hallstatt III

8,7

W & S Grand Suites - Hallstatt III

Ubytovanie (Apartmány) W & S Grand Suites - Hallstatt III. Apartmány Hallstatt Otto sa nachádzajú v meste Hallstatt, 15 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie W & S Grand Suites - Hallstatt III sa nachádza v meste Kohlstattweg 120 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergblick

8,7

Haus Bergblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bergblick. Situated in Hallstatt in the Upper Austria region, Haus Bergblick features a balcony. The accommodation is 1. Ubytovanie Haus Bergblick sa nachádza v meste Echerntalweg (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Authentic Hallstatt

8,6

Authentic Hallstatt

Ubytovanie (Apartmán) Authentic Hallstatt. Ubytovacie zariadenie Authentic Hallstatt ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v meste Hallstatt. Ubytovanie Authentic Hallstatt sa nachádza v meste Dr. Mortonweg 24 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 283 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weisses Lamm

8,6

Weisses Lamm

Ubytovanie (Hostinec) Weisses Lamm. Ubytovanie Weisses Lamm sa nachádza v Hallstatte na dobrom mieste, 200 metrov od múzea Hallstatt a 1 km od soľnej bane Salzwelten Hallstatt. Ubytovanie Weisses Lamm sa nachádza v meste Dr. F. Mortonweg 166 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeview Apartment

8,6

Lakeview Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Lakeview Apartment. Situated within 500 metres of Museum Hallstatt and 700 metres of Salzwelten Hallstatt in Hallstatt, Lakeview Apartment features accommodation with free... Ubytovanie Lakeview Apartment sa nachádza v meste 85 Seestraße (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 232 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Hideaway

8,5

Family Hideaway

Ubytovanie (Apartmány) Family Hideaway. Set in Hallstatt in the Upper Austria region and Museum Hallstatt reachable within 1. Ubytovanie Family Hideaway sa nachádza v meste 117 Kohlstattweg (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fewo Wakolbinger-Wieder

8,4

Fewo Wakolbinger-Wieder

Ubytovanie (Apartmán) Fewo Wakolbinger-Wieder. Set in Hallstatt, just 600 metres from Museum Hallstatt, Fewo Wakolbinger-Wieder offers beachfront accommodation with a private beach area and free WiFi. Ubytovanie Fewo Wakolbinger-Wieder sa nachádza v meste Gosaumühlstraße 77 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Bergfried

8,4

Gasthof Bergfried

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Bergfried. Hotel Gasthof Bergfried sa nachádza v obci Hallstatt, 150 metrov od brehu jazera Hallstatt. Ubytovanie Gasthof Bergfried sa nachádza v meste Echerntalweg 3 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seewirt Zauner

8,4

Seewirt Zauner

Ubytovanie (Hotel) Seewirt Zauner. Ubytovacie zariadenie Seewirt Zauner prevádzkuje rodina už 150 rokov. Bolo zrenovované v roku 2014. Ubytovanie Seewirt Zauner sa nachádza v meste Marktplatz (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 253 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heritage Hotel Hallstatt

8,3

Heritage Hotel Hallstatt

Ubytovanie (Hotel) Heritage Hotel Hallstatt. Hotel Heritage sa nachádza v historickom centre s pešou zónou obce Hallstatt v hornorakúskom regióne Salzkammergut. Ubytovanie Heritage Hotel Hallstatt sa nachádza v meste Landungsplatz 101 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hallstatt

Mesto Hallstatt sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 52 hotelov a ubytovanie v meste Hallstatt.