Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hamr

V meste Hamr (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hamr

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hamr

Škorničkův statek - Tátova chalupa

9,7

Škorničkův statek - Tátova chalupa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Škorničkův statek - Tátova chalupa. Located in Hamr, Škorničkův statek - Tátova chalupa provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Škorničkův statek - Tátova chalupa sa nachádza v meste Hamr (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 484 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Kosky

9,1

Penzion Kosky

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kosky. Featuring a garden, Penzion Kosky is set in Hamr and also provides a bar and a terrace. Ubytovanie Penzion Kosky sa nachádza v meste Hamr (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kosky má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Kosky momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzion Hamr

7,4

Penzion Hamr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hamr. Penzion Hamr has a restaurant, bar, a garden and terrace in Hamr. The guest house features family rooms. Ubytovanie Penzion Hamr sa nachádza v meste Hamr (Česko - Juhočeský kraj).

Škorničkův statek

Škorničkův statek

Ubytovanie (Apartmány) Škorničkův statek. Set in Hamr, 26 km from Nové Hrady, Škorničkův statek offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Škorničkův statek sa nachádza v meste Hamr (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Škorničkův statek nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování na jelení farmě

Ubytování na jelení farmě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování na jelení farmě. Featuring garden views, Ubytování na jelení farmě offers accommodation with a terrace and a kettle, around 11 km from Chateau Třeboň. Ubytovanie Ubytování na jelení farmě sa nachádza v meste Hamr (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hamr

Mesto Hamr sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hamr.