Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hanušovice

V meste Hanušovice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hanušovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hanušovice

Chalupa Nové Losiny

9,6

Chalupa Nové Losiny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Nové Losiny. Tento samostatne stojaci rekreačný dom s terasou sa nachádza v Nových Losinách. Je vzdialený 49 km od obce Polanica-Zdrój a ponúka výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Nové Losiny sa nachádza v meste Hanušovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Chalupa Nové Losiny má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalupa Nové Losiny momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Tones

9,1

Apartmány Tones

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Tones. Set in Hanušovice, 10 km from Dolní Morava, Apartmány Tones offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartmány Tones sa nachádza v meste Hanušovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Tones má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány Tones momentálne evidujeme 39 recenzií.

Na Potůčníku

8,6

Na Potůčníku

Ubytovanie (Hotel) Na Potůčníku. Ubytovacie zariadenie Na Potůčníku sa nachádza v Hanušoviciach a ponúka gril. Ubytovanie Na Potůčníku sa nachádza v meste Hanušovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion a relax centrum Andělka

8,4

Penzion a relax centrum Andělka

Ubytovanie (Penzión) Penzion a relax centrum Andělka. Located in Hanušovice‎, 200 metres from the train station, Penzion a relax centrum Andělka offers a spa and wellness area and free Wi-Fi. Ubytovanie Penzion a relax centrum Andělka sa nachádza v meste Hanušovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion a relax centrum Andělka má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion a relax centrum Andělka momentálne evidujeme 121 recenzií.

Chata Anna Potůčník

7,8

Chata Anna Potůčník

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chata Anna Potůčník. Set in Hanušovice, 19 km from Dolní Morava, Chata Anna Potůčník offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Chata Anna Potůčník sa nachádza v meste Hanušovice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hanušovice

Mesto Hanušovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hanušovice.