Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Havlíčkŭv Brod

V meste Havlíčkŭv Brod (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Havlíčkŭv Brod

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Havlíčkŭv Brod

Apartmán v centru

9,5

Apartmán v centru

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centru. Apartmán v centru is situated in Havlickuv Brod and offers a terrace. Ubytovanie Apartmán v centru sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán v centru má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán v centru momentálne evidujeme 15 recenzií.

Hotel U Zlatého Lva

9,4

Hotel U Zlatého Lva

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Zlatého Lva. Hotel U Zlatého Lva sa nachádza v historickom centre mesta Havlíčkův Brod na Havlíčkovom námestí. Ubytovanie Hotel U Zlatého Lva sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Zlatého Lva má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel U Zlatého Lva momentálne evidujeme 272 recenzií.

Hostinec Na Lipce

8,9

Hostinec Na Lipce

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Na Lipce. Set in Havlickuv Brod, Hostinec Na Lipce features a garden, bar, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Hostinec Na Lipce sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Na Lipce má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Hostinec Na Lipce momentálne evidujeme 11 recenzií.

Hotel Brixen

8,5

Hotel Brixen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Brixen. Hotel Brixen sa nachádza na pokojnom mieste v rezidenčnej štvrti mesta Havlíčkův Brod, 10 minút chôdze od historického centra mesta. Ubytovanie Hotel Brixen sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Brixen má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Brixen momentálne evidujeme 419 recenzií.

Penzion Starr

8,1

Penzion Starr

Ubytovanie (Penzión) Penzion Starr. Penzión Starr ponúka ubytovanie v priestranných izbách so satelitnou TV a naskytá sa z neho výhľad na rieku Sázava. Ubytovanie Penzion Starr sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Starr má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Starr momentálne evidujeme 138 recenzií.

Penzion Hurikán

7,9

Penzion Hurikán

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hurikán. Penzión Hurikán ponúka ubytovanie v pokojnej časti mesta Havlíčkův Brod, len pár krokov od mestského parku a hlavného námestia. Ubytovanie Penzion Hurikán sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slunce

7,9

Hotel Slunce

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slunce. Tento moderný hotel sa nachádza v centre mesta Havlíčkův Brod, 26 km od Jihlavy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, priestranné izby so satelitnou TV a českú kuchyňu. Ubytovanie Hotel Slunce sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slunce má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Slunce momentálne evidujeme 202 recenzií.

Usedlost Gerstein

Usedlost Gerstein

Ubytovanie (Penzión) Usedlost Gerstein. Usedlost Gerstein features an outdoor swimming pool, shared lounge, a garden and tennis court in Zálesí. Ubytovanie Usedlost Gerstein sa nachádza v meste Havlíčkŭv Brod (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Havlíčkŭv Brod

Mesto Havlíčkŭv Brod sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Havlíčkŭv Brod.