Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hegyeshalom

V meste Hegyeshalom (Maďarsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hegyeshalom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hegyeshalom

Horvath Vendeghaz

9,1

Horvath Vendeghaz

Ubytovanie (Apartmány) Horvath Vendeghaz. Tento hotel v dedinke Hegyeshalom sa nachádza 2 km od hraníc s Rakúskom a 1 km od barov a reštaurácií v Hegyeshalome. Ubytovanie Horvath Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Autohof Hotel Hegyeshalom

9

Autohof Hotel Hegyeshalom

Ubytovanie (Motel) Autohof Hotel Hegyeshalom. Motel sa nachádza v kamiónovom parku na rakúskom hraničnom priechode v meste Hegyeshalom, 800 metrov od hraníc. Ubytovanie Autohof Hotel Hegyeshalom sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Paprika M1 Hotel

8,9

Paprika M1 Hotel

Ubytovanie (Hotel) Paprika M1 Hotel. Hotel Paprika M1 sa nachádza hneď vedľa diaľnice M1 a 5 minút jazdy od centra mesta Hegyeshalom. Ubytovanie Paprika M1 Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Hotel Paprika

8,5

Hotel Paprika

Ubytovanie (Hotel) Hotel Paprika. Tento hotel sa nachádza na rakúsko-maďarskej hranici v meste Hegyeshalom, 15 km od nákupného centra Parndorf Outlet. Ubytovanie Hotel Paprika sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

György Vendégház

8,3

György Vendégház

Ubytovanie (Penzión) György Vendégház. Set in the town centre, György Vendégház features free WiFi in public areas, and a 24-hour front desk. Ubytovanie György Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Paprika Panzió

8

Paprika Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Paprika Panzió. Situated in Hegyeshalom, Paprika Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant. Ubytovanie Paprika Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Barokk Hotel

7,9

Barokk Hotel

Ubytovanie (Hotel) Barokk Hotel. Hotel Barokk je situovaný v malebnom parku v blízkosti dediny Hegyeshalom, pri diaľničnej križovatke M-1/M-15, neďaleko rakúskej a slovenskej hranice. Ubytovanie Barokk Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Hotel Rózsa Csárda

7,9

Hotel Rózsa Csárda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rózsa Csárda. Hotel Rózsa Csárda sa nachádza priamo pri výjazde 171 z diaľnice M1 na hranici Maďarska a Rakúska. Má príjemnú reštauráciu s terasou vedľa ružovej záhrady. Ubytovanie Hotel Rózsa Csárda sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman)

7,7

Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman)

Ubytovanie (Apartmán) Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman). Rózsa Csárda bungalow is an apartment set in Hegyeshalom, 1.7 km from Nova Rock Festival. Ubytovanie Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman) sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Ubytovanie v meste Hegyeshalom

Mesto Hegyeshalom sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Hegyeshalom.