Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hegykő

V meste Hegykő (Maďarsko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hegykő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hegykő

Levendula Apartman

9,8

Levendula Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Levendula Apartman. Apartmán Levendula sa nachádza na okraji mesta Hegykő, 900 metrov od termálnych kúpeľov. Ponúka terasu s grilom a detské ihrisko. Ubytovanie Levendula Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Márti Vendégház

9,8

Márti Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Márti Vendégház. Dovolenkový dom Márti Vendégház sa nachádza v obci Hegykő, na okraji národného parku Fertő-Hanság. Využívať môžete DVD prehrávač, káblovú TV a práčku. Ubytovanie Márti Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Nyerges Vendégfogadó

9,7

Nyerges Vendégfogadó

Ubytovanie (Bed and breakfast) Nyerges Vendégfogadó. Set in Hegykő, 27 km from Podersdorf am See, Nyerges Vendégfogadó offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Nyerges Vendégfogadó sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Orchidea Apartman

9,7

Orchidea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Orchidea Apartman. Set in Hegykő in the Gyor-Moson-Sopron region, Orchidea Apartman features a balcony and garden views. Ubytovanie Orchidea Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

ÉKKŐ APARTMAN

9,7

ÉKKŐ APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) ÉKKŐ APARTMAN. ÉKKŐ APARTMAN is situated in Hegykő. The air-conditioned accommodation is 35 km from Lutzmannsburg. Ubytovanie ÉKKŐ APARTMAN sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Relax Apartman

9,7

Relax Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Relax Apartman. Situated in Hegykő in the Gyor-Moson-Sopron region, Relax Apartman features a balcony and garden views. Ubytovanie Relax Apartman sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Jade Apartment

9,6

Jade Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Jade Apartment. Jade Apartment is located in Hegykő and offers a restaurant. Ubytovanie Jade Apartment sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

BONI APARTMAN Hegykő

9,6

BONI APARTMAN Hegykő

Ubytovanie (Apartmán) BONI APARTMAN Hegykő. Situated in Hegykő in the Gyor-Moson-Sopron region, BONI APARTMAN Hegykő has a garden. Ubytovanie BONI APARTMAN Hegykő sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Boot Haus

9,5

Boot Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boot Haus. Situated in Hegykő in the Gyor-Moson-Sopron region, Boot Haus features a balcony. Ubytovanie Boot Haus sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Bodzavirág Apartman

9,5

Bodzavirág Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bodzavirág Apartman. Bodzavirág Apartman enjoys a quiet location in Hegykő and provides a spacious garden with barbecue facilities, free private parking and free wired internet... Ubytovanie Bodzavirág Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Marben Panzió

9,1

Marben Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Marben Panzió. Penzión Marben Panzió sa nachádza v obci Hegykő a je obklopený Národným parkom Fertő-Hanság. Ubytovanie Marben Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Szalay Vendégház

9

Szalay Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szalay Vendégház. Situated 900 metres from the thermal bath of Hegykő, next to the cycling routes going around the Lake Fertő, Szalay Vendégház offers on-site bicycle... Ubytovanie Szalay Vendégház sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Hipságh Vendégház

8,9

Hipságh Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Hipságh Vendégház. Located in Hegykő, Hipságh Vendégház offers a garden. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Hipságh Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Szanyi Vendégház

8,8

Szanyi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szanyi Vendégház. Penzión Szanyi Vendégház je situovaný 1 minútu chôdze od termálnych kúpeľov Hegykő a poskytuje ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, vonkajší bazén... Ubytovanie Szanyi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Tornácos Ház - Hegykő

8,7

Tornácos Ház - Hegykő

Ubytovanie (Hotel) Tornácos Ház - Hegykő. Hotel Tornácos Ház - Hegykő sa nachádza na brehu Neziderského jazera a ponúka moderné wellness centrum vrátane bazéna, kvalitnú kuchyňu, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Tornácos Ház - Hegykő sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Székely-Lak Apartman Hegykő

8,7

Székely-Lak Apartman Hegykő

Ubytovanie (Apartmán) Székely-Lak Apartman Hegykő. Located in Hegykő, Székely-Lak Apartman Hegykő provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 19 km from Sopron. Ubytovanie Székely-Lak Apartman Hegykő sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Fertő-parti Panzió

8,5

Fertő-parti Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Fertő-parti Panzió. Situated in Hegykő, 36 km from Lutzmannsburg, Fertő-parti Panzió features a fitness centre and free WiFi. Ubytovanie Fertő-parti Panzió sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Regina Apartman Hegykő

8,4

Regina Apartman Hegykő

Ubytovanie (Apartmán) Regina Apartman Hegykő. Tento penzión sa nachádza v obci Hegykő, 400 metrov od obľúbených miestnych termálnych kúpeľov a 6 km od zámku Esterházy. Ponúka vám terasu a masáže. Ubytovanie Regina Apartman Hegykő sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Kertész Vendégház

8,2

Kertész Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kertész Vendégház. Set in Hegykő, 26 km from Podersdorf am See, Kertész Vendégház offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Kertész Vendégház sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Rózsabarack Vendégház

Rózsabarack Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Rózsabarack Vendégház. Set in Hegykő in the Gyor-Moson-Sopron region, Rózsabarack Vendégház has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Rózsabarack Vendégház sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

BONI Apartmanok

BONI Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) BONI Apartmanok. Situated in Hegykő, BONI Apartmanok offers accommodation with access to a garden. Free WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytovanie BONI Apartmanok sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Hotel HegiQ

Hotel HegiQ

Ubytovanie (Hotel) Hotel HegiQ. Hotel HegiQ features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Hegykő. Ubytovanie Hotel HegiQ sa nachádza v meste Hegykő (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Ubytovanie v meste Hegykő

Mesto Hegykő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Hegykő.