Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Heinfels

V meste Heinfels (Rakúsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Heinfels

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Heinfels

Oberrieserhof

10

Oberrieserhof

Ubytovanie (Apartmán) Oberrieserhof. Located 34 km from Cortina d’Ampezzo, Oberrieserhof offers a modern Alpine-style apartment with scenic views of the valley of Heinfels and free WiFi... Ubytovanie Oberrieserhof sa nachádza v meste Panzendorf 51 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hattlerhof

9,9

Hattlerhof

Ubytovanie (Farma) Hattlerhof. Located a 2-minute drive from Heinfels, Hattlerhof enjoys a sunny and quiet location on a hillside. Ubytovanie Hattlerhof sa nachádza v meste Panzendorf 39 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pitterl

9,8

Haus Pitterl

Ubytovanie (Apartmán) Haus Pitterl. Set in the Pustertal Valley in East Tyrol, Haus Pitterl in Heinfels is a 5-minute drive from the Hochpustertal Ski Area and offers a modern Alpine-style... Ubytovanie Haus Pitterl sa nachádza v meste Tessenberg 16 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hochpustertal

9,7

Apartment Hochpustertal

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Hochpustertal. Situated in Heinfels, Apartment Hochpustertal offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartment Hochpustertal sa nachádza v meste Panzendorf 103 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mitti

9,6

Haus Mitti

Ubytovanie (Apartmány) Haus Mitti. Located on the edge of Heinfels, Haus Mitti offers apartments with panoramic views of the surrounding area. Ubytovanie Haus Mitti sa nachádza v meste Panzendorf 107 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam.Maria Geiler

9,6

Ferienwohnung Fam.Maria Geiler

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Fam.Maria Geiler. Ferienwohnung Fam.Maria Geiler is located in Heinfels. Ubytovanie Ferienwohnung Fam.Maria Geiler sa nachádza v meste Panzendorf 60 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Der Brückenwirt

9,5

Der Brückenwirt

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Der Brückenwirt. Ubytovacie zariadenie Der Brückenwirt sa nachádza v obci Heinfels, len 20 metrov od lyžiarskeho vleku Hochpustertal. Ubytovanie Der Brückenwirt sa nachádza v meste Panzendorf 12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rieserhof

9,4

Rieserhof

Ubytovanie (Apartmán) Rieserhof. Offering a balcony with panoramic views of the Dolomite Mountains and Heinfels, Rieserhof provides a rustic, Alpine-style apartment with a modern kitchen... Ubytovanie Rieserhof sa nachádza v meste Panzendorf 52 (Rakúsko - Tirolsko).

Alberta's Ferienhaus

9

Alberta's Ferienhaus

Ubytovanie (Apartmán) Alberta's Ferienhaus. Occupying a typical Tyrolean building, Alberta’s Ferienhaus is just 800 metres from the centre of Heinfels and offers a spa area and a games room with... Ubytovanie Alberta's Ferienhaus sa nachádza v meste Rabland 239 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ansitz Burg Heimfels

8,7

Ansitz Burg Heimfels

Ubytovanie (Hostinec) Ansitz Burg Heimfels. Heimfels' traditional Tyrolean inn in the Puster Valley occupies a historic building below Heimfels Castle, a 5-minute walk from the Hochpustertal Ski... Ubytovanie Ansitz Burg Heimfels sa nachádza v meste Panzendorf 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenparadies Grösser

Alpenparadies Grösser

Ubytovanie (Apartmán) Alpenparadies Grösser. Located in Heinfels in the Tyrol region, Alpenparadies Grösser has a balcony and garden views. Ubytovanie Alpenparadies Grösser sa nachádza v meste 89 Tessenberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam.Stuchlik

Ferienwohnung Fam.Stuchlik

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Fam.Stuchlik. Ferienwohnung Fam.Stuchlik is located in Winkl and offers a terrace. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ferienwohnung Fam.Stuchlik sa nachádza v meste 30 Winkl (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Heinfels

Mesto Heinfels sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Heinfels.