Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Heľpa

V meste Heľpa (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Heľpa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Heľpa

Chata Vlčia Skala

9,7

Chata Vlčia Skala

Ubytovanie Chata Vlčia Skala. Set in Heľpa, 33 km from Dobsinska Ice Cave, Chata Vlčia Skala offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and private check-in and... Ubytovanie Chata Vlčia Skala sa nachádza v meste Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Lucs

9,4

Penzion Lucs

Ubytovanie (Penzión) Penzion Lucs. Penzión Lucs sa nachádza v budove zo 17. storočia na Horehroní a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bezplatné súkromné parkovisko a... Ubytovanie Penzion Lucs sa nachádza v meste Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Lucs má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Lucs momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzión u Jána

9,2

Penzión u Jána

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Jána. Penzión u Jána sa nachádza v obci Heľpa, 29 km od obce Muráň. Ponúka vám výbavu na grilovanie, terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Penzión u Jána sa nachádza v meste Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión u Jána má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión u Jána momentálne evidujeme 8 recenzií.

Zelený Domcek

Zelený Domcek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zelený Domcek. Dovolenkový dom Zelený Domček sa nachádza v Heľpe, 29 km od obce Muráň. Ubytovanie Zelený Domcek sa nachádza v meste Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Zelený Domcek nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Helpa

Holiday home Helpa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Helpa. Holiday home Helpa offers accommodation in Heľpa, 29 km from Muran. Ubytovanie Holiday home Helpa sa nachádza v meste Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Helpa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Heľpa

Mesto Heľpa sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Heľpa.